Jak nosić odzież z lakierowanej skóry i wyglądać stylowo

Płaszcz

Jeśli naśladujesz Neo, wybierz najmodniejszą metodę, a mianowicie rzuć klasyczny czarny trencz (w wersji błyszczącej lub winylowej) wyłącznie na gołe ramiona. Nie, nie, nie zachęcamy do noszenia peleryny zamiast sukienki, chociaż jako opcja ekstrawaganckiego wyjścia - dlaczego nie ... Nie, jesteśmy trochę o czymś innym. Na przykład wybieramy bluzkę w stylu lnianym, spodnie ze strzałami lub dżinsy z wysokim stanem, łódki i cienki łańcuszek między obojczykami - obraz mody z megalopolis jest gotowy.

Nie chcesz tak radykalnie zmieniać stylu? Nosimy trencz z lakierowanej skóry z białą koszulą i klasyczną ołówkową spódnicą. Pomimo niezwykłego materiału trencz jest tylko elementem podstawowej garderoby. Nawiasem mówiąc, skórzane modele wydają się być z nami przez długi czas, więc nie bój się właściwie zainwestować w tę małą rzecz. Będzie służyć przez więcej niż jeden sezon, a nawet przez dziedzictwo pójdzie do córki.

Spódnica

Jeśli nadal możesz eksperymentować z płaszczem, to z spódnicą lakierniczą - niestety. Po pierwsze, jeśli masz już ponad 20 lat, zdecydowanie zalecamy porzucenie mini, a po drugie, lepiej jest dać pierwszeństwo czerni lub granatowi, nawet głęboki burgund jest dozwolony, ale nie ma jasnego szkarłatu, różu i fioletu! Nie chcemy wyglądać wulgarnie.

Ponieważ spódnicę traktujemy jako podstawę obrazu, reszta rzeczy powinna tylko dokładnie ją uzupełniać. Idealną opcją jest stworzenie klasycznego stroju biurowego z białą koszulą i podstawowym trenczem.

Spodnie

Tylko rezerwacja: żadnych leginsów! Niestety spodnie ze skóry lakierowanej lub winylowe są odpowiednie tylko dla właścicieli o idealnych kształtach. Tak, są naprawdę bardzo grubi, a wąskie modele podkreślają również niedoskonałości nóg. Dlatego radzimy zwracać uwagę na rury, flary. Biorąc pod uwagę fakt, że spodnie będą dość obszerne, wybieramy obcisły top, idealną opcją byłoby body lub golf. Nawiasem mówiąc, korzystając z tego drugiego, możesz stworzyć strój w stylu paryskim, uzupełniając wygląd beretem, dużymi kolczykami, a także akcentami i torbą z siatki.