Jak nosić tenisówki dla kobiet powyżej 35 roku życia

Noszenie tenisówek dzisiaj jest nie tylko możliwe, ale konieczne. Jeśli zdobędziesz kilka podstawowych modeli bieli, nie musisz tracić czasu na myślenie o butach na prawie każdy wygląd. Na przykład dziś bizneswoman coraz bardziej odmawia łodzi i butów baletowych i uzupełnia wygląd kurtki i dżinsów doskonałą śnieżnobiałą parą. Nawiasem mówiąc, trampki można również nosić z garniturami, jeśli spodnie otwierają kostkę lub chowają trampki do połowy. Zazwyczaj fashioniści wybierają rozkloszowane spodnie, a schowane pod nimi klasyczne płaskie tenisówki.

Trampki i sukienki to wciąż kontrowersyjna historia, szczególnie w naszym kraju. Nie każda kobieta po 30 latach zdecyduje się na takie połączenie. Jednak trampki różnią się od trampek. Na przykład zgrabne „skarpetki” i mini w sportowym stylu to spora para. Ale zostaw kombinacje z serii delikatnej sukience + szorstkich masywnych trampek swoim córkom. Gra ze stylami jest oczywiście dobra, ale opanowanie sportowego szyku nie jest takie proste.

Więc dlaczego jest to możliwe w garniturze, ale nie w sukience? Wyjaśniamy. Kombinezon to po pierwsze element zapożyczony z męskiej garderoby, co oznacza, że ​​drugi taki element - trampki - idealnie do niego pasuje. Sukienka, zwłaszcza etui lub kobieca na cienkich ramiączkach, trafia do trampek na dwóch różnych torach. Oczywiście mogą się przecinać, ale tylko wtedy, gdy trampki są uszyte z satyny i wyposażone w kokardki i inne ozdoby oraz jeśli sukienka bardziej przypomina atrybut sportowego munduru lub ma mini długość.

A co z odzieżą wierzchnią? Zasada jest taka sama. Jeśli rzeczy zostały pierwotnie stworzone w tym samym stylu, nie ma problemu, ale noszenie płaszcza w stylu królowej Elżbiety i tenisówek „tatuś” z Balenciagi nie jest tego warte. Aby Ci to ułatwić, przedstawiamy listę odzieży wierzchniej, z którą możesz nosić podstawowe modele trampek (podstawa jest biała, brak zbyt masywnych podeszew). A więc: szlafrok, kurtka, tren lub mac, płaszcz trapezowy, płaszcz kokonowy.

Jeśli chodzi o kurtki puchowe i kurtki jeansowe, są one przy okazji zaprzyjaźnione ze wszystkimi rodzajami trampek, takich jak płaszcze przeciwdeszczowe. Dlatego odmawianie się w tak wygodnych butach wciąż nie jest tego warte. Najważniejsze jest, aby wybrać swoją parę.

Kilka zdjęć inspiracji zebraliśmy w tej galerii.

Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do Heidi Klum, Kim Kardashian i innych celebrytów, którzy noszą tenisówki nie tylko przed lataniem lub spacerowaniem z psem, ale także uważają je za część swojej codziennej garderoby, prawie niemożliwe jest spotkanie Julii Roberts i Cindy Crawford w tenisówkach przed siłownią lub sklepem . Nawet na loty ikony z lat 90. wybierają buty na obcasie, choć małe, lub baletki. A trampki są uważane za atrybut tylko sportowego stylu.