3 kosmetyki do szybkiego makijażu rano

„Nie wiem, kim jest ta kobieta, ale czeszę jej włosy”, właśnie tak myślę rano, kiedy patrzę na siebie w lustrze w łazience. Zawsze w tych chwilach zazdrościsz bohaterkom filmu, które budzą się z doskonałą stylizacją i makijażem.

Patrząc na moje odbicie, chcę zagłębić się w te filmy. W końcu rano nie ma zbyt wiele czasu, aby być w pogotowiu. Ale są narzędzia, które doskonale naśladują efekty specjalne z Hollywood. Przedstawiamy trio narzędzi, które pozwolą szybko posprzątać.

Kolekcja kaligrafii Hyperblack Eyeliner Libre Synthetic De Chanel

Mogę pompatycznie nazwać ją mistrzynią kaligrafii. Kremowa konsystencja oraz ścięty twardy pędzel pozwalają dosłownie narysować idealne strzały jednym ruchem (bez przesady).

Możesz zmieniać ich grubość i nasycenie kolorów. Aby uzyskać bardziej intensywny zasięg, musisz dwukrotnie przejść wzdłuż linii. Zaletą tego kremowego eyelinera jest to, że jest wodoodporny, więc śnieg i deszcz, które nawiedzają nas w ostatnich tygodniach, są dla niej niczym.

Foundation + Concealer Foundation Plus + Gosh

Jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie właściwości dwóch produktów - korektora i podkładu. Za jego pomocą możesz wypracować ukojenie twarzy i maskować niedoskonałości okolic oczu. Produkt ma nieważką formułę, która zapewnia gęstą powłokę, co oznacza, że ​​niedoskonałości nie mają szans na ujawnienie się światu.

Tonalnik działa jak krem ​​na dzień. Zawiera cenny kwas hialuronowy, płynne minerały morskie, ekstrakt z wodorostów morskich, witaminę E i SPF 15. Nawilżają skórę, zwalczają oznaki starzenia i chronią przed słońcem.

Ołówkowy rzeźbiarz Master Contour Maybelline New York

Budżetowa magiczna różdżka, która pozwala wyrzeźbić twarz kilkoma ruchami. W rzeczywistości jest to kremowy ołówek, składający się z dwóch części - ciemnego odcienia i rozświetlacza.

Zastosuj ciemny odcień pod brodą, kośćmi policzkowymi, rozświetlacz - nad kośćmi policzkowymi, wzdłuż grzbietu nosa, pośrodku czoła, pośrodku podbródka i wzdłuż konturu górnej wargi. Zmiksuj palcami lub pędzlem. Cały proces zajmie Ci jedną lub dwie minuty, nie więcej.