5 gwiazdek z najpopularniejszymi tatuażami

Prawie wszystkie gwiazdy wykonują tatuaże. Dla nich jest to rodzaj talizmanów i tajnych znaków. Być może teraz nie możesz znaleźć celebryty, która nie ma nawet małego tatuażu na ciele, a ktoś ma ich całą „galerię”. Postanowiliśmy dowiedzieć się, które tatuaże gwiazdowe zasługują na największą uwagę i cytowanie. Oglądasz najciekawsze zdjęcia w naszym asortymencie.

Kristen Stewart

Kristen Stewart, pomimo dążenia do eleganckiego stylu, pod wyraźnym przywództwem marki Chanel pokazuje jej buntowniczego ducha. W tym tatuaże. Pierwszą zrobiła ze swoją przyjaciółką - na nadgarstku włożyła dziwną siatkę, która okazała się symbolem ulubionego zespołu rockowego aktorki - Czarnej flagi.

Na dłoni Stuarta znajduje się znak nieskończoności. Jest poświęcony wiecznej przyjaźni z trzema przyjaciółmi, dla firmy, z którą gwiazda wypełniła to zdjęcie. Kolejny mały tatuaż Kristen poświęcony jest relacjom z przyjacielem i główną miłością życia - Alicią.

W tej chwili jednym z największych tatuaży Kristen jest żarówka z obrazu „Guernica” Pabla Picassa. Ten tatuaż ozdobił bohaterkę Stewart w filmie „Sils-Mary Cloud”, zaraz po zrobieniu zdjęcia Kristen wypełniła się prawdziwym rysunkiem. Ta żarówka symbolizuje postęp nauki i technologii, a także broń masowego rażenia. Zwolennik kubizmu próbował więc zaprotestować przeciwko wojnie i przemocy.

Ostatni tatuaż wykonany przez Stuarta pojawił się w styczniu tego roku na lewym przedramieniu. Jest to wiersz piosenki Do Not Leave Me Blink 182, którą aktorka tak bardzo lubi.

Angelina Jolie

Ta aktorka jest rekordzistką pod względem liczby tatuaży. To niesamowite, że nikt nie otworzył konta na Instagramie dla tatuażu Jolie (na przykład jej nogi tweetowały od czasu Oscarów, na których Angelina pojawiła się w szczerym stroju). Wszystkie aktorki tatuowane są bez powodu, każda ma swoje tajne znaczenie.

Na cześć ukochanej grupy Nirvana Angelina wykonała tatuaż między łopatkami słowami z piosenki You Know, masz rację.

Kiedy adoptowała Maddoxa, postanowiła zdobyć maskotkę, która będzie chronić dziecko. Dlatego wyrażenie w języku kambodżańskim z jednego buddyjskiego nauczania pysznia się na łopatce gwiazdy. Są takie linie: „Niech twoi wrogowie uciekną daleko od ciebie. Bogactwo pozostanie z tobą na zawsze ”.

Nawiasem mówiąc, aktorka, choć wierzy w talizmany, wcale nie jest przesądna, dlatego przypięła do ręki rzymską liczbę 13. Nieco później dodała do niej więcej liczb - 13 maja 1940 r. Tego dnia Winston Churchill powiedział swoje słynne zdanie: „Nie mogę zaoferować nic oprócz ciężkich łez”.

Angelina miała również tatuaż przypominający związek z byłym mężem Billy Bobem Thorntonem. Jest to rysunek arabski, co oznacza „siłę woli”. Kolejny niezapomniany tatuaż aktorki na lewym nadgarstku to litera H, przypominająca jej byłego chłopaka, Timothy Hutton i brata Jamesa Haven.

Księżniczka Barbadosu nie ma tylu tatuaży jak Jolie. Ri-Ri ma ich „wszystkich” 22. Pierwszym tatuażem był klucz wiolinowy i nuta, które gwiazda przypięła do nogi na cześć początku kariery wokalnej. W parze do notacji muzycznej na drugiej nodze piosenkarz później dźgnął sokoła. Nazywała go „światłem w ciemności”.

I odwiedzając słynną brazylijską tatuażystkę, Rihanna nie mogła się oprzeć i nakłuła sobie egzotyczny tatuaż za uchem ...

Kolejny tatuaż pojawił się na prawym nadgarstku piosenkarza podczas trasy po Nowej Zelandii. Ten obraz, zainspirowany tym, co robią Maorysi, oznacza „siłę i miłość”, której artysta tak często brakuje w życiu. Piosenkarz ozdobił również obszar pod żebrami arabskim zwrotem, co tłumaczy się jako „wolność w Bogu”.

Piękno Barbadosu ma tatuaż na szyi, napis „rebelle fleur”, co dosłownie oznacza „kwiat buntownika”. Nawiasem mówiąc, Rihanna wydała tytułowe perfumy. Co ciekawe, czy zrobiła tatuaż na cześć pachnącego stworzenia, czy też nazwała perfumy na cześć rysunku?

Rihanna ma również tatuaż na ramię z cyframi rzymskimi. Nie, to nie jest jej numer telefonu, ale data urodzenia jej najlepszej przyjaciółki. Najwyraźniej piosenkarka nakłuła ją, aby nie zapomnieć pogratulować urodzinowej dziewczynie. I żeby moje urodziny nie wypadły mi z głowy, mam na nogach randkę.

Jej szyja i plecy są usiane gwiazdami, więc Ri-Ri wskazuje, że nadszedł czas, aby dać gwiazdę na Walk of Fame.

Na ciele Ri-Ri znajdują się tatuaże religijne, na przykład modlitwa sanskrytowa, co oznacza „przebaczenie, uczciwość, stłumienie i kontrolę”. Dla niej wybrała bardzo erotyczne miejsce - udo. Wybrała inną dziwną lokalizację na tatuaż w postaci egipskiej bogini - pod piersią. Choć może się to wydawać dziwne, poświęciła ten rysunek swojej zmarłej babci.

Tote został wydany i podczas gdy wszyscy zgadywali i rozdawali różne wersje aż do nieprzyzwoitych, korespondenci przygotowywali odpowiedź. Tatuaż zdobił wnętrze dolnej wargi modelu. Wiwatuje tam niewinne słowo miau. Najwyraźniej ta dziewczyna jest jej ulubioną.

Cara Delevingne

Jeden z najpopularniejszych modeli, w wieku 24 lat, miał aż 20 tatuaży na ciele. Na początku swojej kariery nakłuła pierwszą na ramieniu. To był lew. Według modelu musiał sprawić, by była nieustraszona, co jest ważne dla młodej dziewczyny w showbiznesie, a także zainspirować do podboju nowych horyzontów.

Od tego czasu tatuaże dla Kara stały się powszechne. Poszukuje nowej porcji zdjęć, kiedy nie czuje inspiracji i nie lubi życia.

Drugim najpopularniejszym tatuażem były oczy Kary z tyłu głowy. Przypięła je dokładnie do 24 urodzin. Właśnie podpisałem zdjęcie na Instagramie - „Rozumiem”.

Niedawno model uderzył subskrybentów innym dziełem, przypięła na ramieniu zwierzęcą bransoletę w kształcie węża.

Według plotek, ten rysunek poświęciła rozstaniu ze swoją kochanką Annie Clark.