Noworoczne genialne pomysły na makijaż

Red Rooster to prawdziwy mod, więc makijaż na Nowy Rok powinien być zgodny z trendami sezonu. Aby olśniewać blaskiem, uwodzić jasnymi ustami i zrobić niewyobrażalny futurystyczny makijaż - wszystko można zrobić podczas tej uroczystości życia.

Genialny pomysł

Pamiętasz, jak iskry rządziły piłką w latach 90.? Błyszczy na paznokciach, ustach, oczach, a nawet włosach.

Lata dziewięćdziesiąte wróciły do ​​mody - i efekt oślepiającego blasku. Guru urody, Pat McGrath, opracował cekinowy eyeliner i szminkę, Peter Philips oblał błyszczącymi drobinkami usta modelek podczas ostatniego pokazu Fendi. Na Instagramie kryształowe usta rządzą piłką, aw Europie pobiły wszystkie rekordy sprzedaży zastrzyków brokatem (cekiny w strzykawce, które należy nałożyć na plecy).

Jak można się domyślać, błyszczy są idealne do makijażu noworocznego. Ponadto możesz ozdobić nimi nie tylko oczy, ale także usta i całą twarz.

Do makijażu można użyć zarówno kruchych bryzgów, jak i cieni z drobinkami brokatu w kompozycji. Nawiasem mówiąc, dobrze komponują się z regularnymi pudrowymi cieniami, mogą działać jako akcent w makijażu (to znaczy, możesz podświetlić tylko ruchomą powiekę lub narysować nimi strzałkę ) i, oczywiście, solo.

Aby stworzyć pełnoprawny makijaż, nałóż bazę lub kremowe cienie na powieki, aby błyski były dobrze utrwalone. Podkreśl fałd powieki odcieniami ciemniejszego niż błyszczy. Pracuj kącikami oczu jeszcze ciemniej.

I dopiero wtedy nałóż błyski na ruchomą powiekę. Aby to zrobić, najlepiej użyć pędzla lub gąbki. Używanie palców nie jest zabronione, jednak na nich pozostanie dobra połowa produktu.

W końcowym makijażu oczu podkreśl linię wzrostu górnych rzęs za pomocą podkładki, nałóż tusz do rzęs, zetrzyj iskierki z twarzy specjalnym pędzelkiem .

Właśnie dlatego, że iskierki mają tendencję do kruszenia, możesz wykonać makijaż twarzy tylko po makijażu oczu. Nawiasem mówiąc, w makijażu nie jest zabronione stosowanie modnych efektów chromowania lub strobowania . Nie będą konkurować z blaskiem w makijażu oczu, ale tylko uzupełnią obraz.

Po makijażu twarzy zacznij pracę na ustach. Nałóż szminkę na środek górnej i dolnej wargi - przezroczysty połysk, tutaj również trochę blasku. I obraz jest gotowy.

W tym filmie poszukaj interesującej wariacji na temat makijażu brokatu:

Ciemne usta

Jeśli nie jesteś wielkim fanem iskier, sugerujemy wypróbowanie innego trendu - ciemnych ust. Oznaczono wiele wiosenno-letnich programów.

Wino, śliwka, burgund - pomimo pozornego dramatu zamieniają każdy makijaż w wieczór i, co dziwne, świąteczny.

Dlatego zalecamy wypróbowanie ciemnych odcieni pomadek, najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni dla siebie odcień. Jak to zrobić, pisaliśmy tutaj .

Przy takich aktywnych ustach oczy nie powinny być jasne, więc używaj akcentów w postaci strzałek, możesz zrobić miękki smokey w brązowych odcieniach, makijaż w miedzianych odcieniach (dobrze biją ciemne odcienie szminek), makijaż „kocie oko” i, oczywiście, wspaniałe rzęsy.

Makijaż pop-art

Chcesz zaskoczyć wszystkich i zaskoczyć na imprezie noworocznej? Do Państwa dyspozycji nowy styl makijażu - pop-art. Polega na tym, że rysunki muszą być obecne w makijażu oczu lub warg.

Jednym z najpopularniejszych trendów na Instagramie jest spiralny eyeliner - zdjęcie powstaje na szczycie klasycznej strzały. Ten futurystyczny element do makijażu wygląda elegancko i atrakcyjnie.

Jeśli chcesz przedstawić coś nowego roku, zamiast strzałki narysuj popularny cukierek z trzciny cukrowej.

Blogerzy w sieciach społecznościowych właśnie teraz konkurują między sobą o to, kto narysuje najsłodszy oryginał. Niektóre tworzą za pomocą farb do makijażu teatralnego, inne za pomocą białych i czerwonych konturów lub szminki i konturów.

Wybór materiału i wzoru zależy od twojej wyobraźni, ale zawsze możesz zainspirować się zdjęciami z naszej selekcji.