Pełne śmieci: 5 strasznie pomalowanych gwiazd

Na imprezach towarzyskich i premierach gwiazdy rzadko robią makijaż i fryzury na własną rękę. Zwykle zwracają się o pomoc do profesjonalnych makijażystów. Ale guru makijażu, pomimo wieloletniego doświadczenia, próbując nowych metod makijażu na swoich klientach, czasami wcale nie ozdabia totemów. Rezultaty takich „sztuk” można zobaczyć w magazynach modowych i społecznościach internetowych oznaczonych „horror-horror”. Postanowiliśmy również skompilować wybór nieudolnie pomalowanych gwiazd - abyś nie powtarzał swoich błędów.

Angelina Jolie

W 2014 roku podczas premiery filmu „Zwykłe serce” Angelina Jolie, która zawsze wygląda idealnie, zszokowała gości i uczestników uroczystości. Pojawiła się na czerwonym dywanie z białymi plamami na twarzy. Można by pomyśleć, że aktorka jest posypana mąką - fani Brada Pitta lub sama gwiazda ugotowali i upiekli ciasta w przeddzień ceremonii.

Ale w rzeczywistości wizażystka hojnie nałożyła tak zwany przezroczysty proszek na skórę aktorki. Ten bezbarwny kruchy proszek służy do matowienia skóry twarzy. To prawda, że ​​należy go używać z dużą ostrożnością.

Faktem jest, że produkt działa wyłącznie w świetle dziennym, ale pod błyskami aparatów fotograficznych lub reflektorów punktowych proszek pojawia się na skórze z niechlujnymi białymi plamami, szczególnie jeśli jest nakładany grubą warstwą. Wygląda na to, że makijażystka Jolie przesadziła, a teraz Angelina nie jest już jego klientką.

Jennifer Lopez

Wizażystka Jennifer Lopez wydaje się cierpieć z powodu hiperbolicznego makijażu! Na jednym z ostatnich wspaniałych koncertów w Las Vegas, organizowanych przez piosenkarza, profesjonalista zbyt dosłownie wyraził się „w całej okazałości!”. I tak się stało, kiedy Jennifer pojawiła się na imprezie i stanęła pod lampami błyskowymi aparatu!

Według profesjonalistów makijażystka Jay Law popełniła wiele błędów podczas tworzenia makijażu piosenkarza. Makijaż oczu ma zbyt wiele akcentów: bardzo długie i puszyste sztuczne rzęsy wyglądają teatralnie i komicznie, cieniowanie dolnej powieki i kombinacja ciemnych i złotych odcieni była zbyteczna. Piosenkarz zazwyczaj woli błyszczeć od jasnych pomadek. Najwyraźniej, aby usta były wyraźniejsze, wizażystka postanowiła podkreślić ich kontur beżowym ołówkiem. W rezultacie z powodu połysku kontur rozłożył się i sprawił, że makijaż warg był niechlujny.

Christina Aguilera

Christina Aguilera w ostatnich latach zakochała się w stylu pin-up. Oczywiście gwiazda jest bardzo podobna do gwiazdy: platynowa blondynka o zmysłowych ustach i zaokrąglonych kształtach. W makijażu Aguilera stara się przestrzegać zasad makijażu retro: jasne brwi , czerwone usta i porcelanowa skóra.

Ale z rumieńcem piosenkarka regularnie przesadza. Christina nie tylko wybiera niewłaściwy odcień dla siebie (jest zbyt ciemny), ale także powoduje, że produkt jest w dużych ilościach.

Dla jej jasnej skóry idealne byłyby następujące odcienie - brzoskwiniowy, miękki różowy, jasny koral i powinny być nakładane tylko na jabłka na policzkach.

Sarah Jessica Parker

Makijaż linii wodnej (rysowanie ołówkiem wzdłuż konturu błon śluzowych powiek) jest uważany za cechę makijażystów, może sprawić, że twoje oczy będą większe, ukryć ślady zmęczenia lub sprawić, że twój wygląd będzie seksualnie słaby. Ale niewłaściwy odcień i technika aplikacji mogą stworzyć nieistniejące wady - na przykład zmniejszają oczy i wyglądają na złych.

Nicki Minaj wielokrotnie zawiodła nie tylko poczucie smaku, ale także poczucie proporcji. W przeciwnym razie, jak inaczej wytłumaczyć, w jaki sposób piosenkarka stosuje środki tonalne i puder na twarzy. Gruba warstwa kosmetyków leży na twarzy z maską. Ponadto Nicky grzeszy miłością do przezroczystego proszku, który jest zbyt zauważalny pod lampami błyskowymi aparatu.