Trzy trendy makijażu ust, które nas zaskoczyły

Każdego dnia pojawiają się nowe trendy w sieciach społecznościowych, nie wszystkie stają się popularne, ale wielu zwraca uwagę widzów, a nawet próbuje je powtórzyć. Opcje makijażu ust, które ostatnio widzieliśmy w mediach społecznościowych, są ważne tylko w Halloween. Ale warto na to spojrzeć - przynajmniej jako dzieło sztuki.

Chwała Pata Magrata prześladuje wielu. Po tym, jak ponownie wprowadziła modne błyski, w tym na usta, wielu próbowało wymyślić coś podobnego, ale bardziej innowacyjnego.

Nowojorska wizażystka Johanna postanowiła pójść jeszcze dalej. Zainspirowana swoją kolekcją biżuterii, zmieniła usta w biżuterię, umieszczając kryształy na powierzchni placera.

Sztuka godna Królowej Śniegu podbiła Internet, kreacje wizażystów są kopiowane w różnych interpretacjach, a hashtag #cristallips stał się jednym z najpopularniejszych.

Zasięg widzenia jest naprawdę hipnotyzujący, ale takie usta zdecydowanie nie nadają się do pocałunków.

Holograficzne usta

Makijaż ust ze specjalnymi efektami to marzenie ekstrawaganckich ludzi, takich jak Lady Gaga i Zhanna Aguzarova. Pierwszy wybrał już nowe produkty marki Sigma Beauty . Specjalnym efektem na ustach jest nowy połysk marki, która ma specjalny skład.

Wymieszaj je razem i uzyskaj holograficzne dzieło sztuki. Na imprezę klubową ta opcja makijażu byłaby odpowiednia. Najważniejsze, aby nie eksperymentować i nie iść w tej formie na imprezę firmową.

Makijaż warg Harry Potter

Fala radości przetoczyła się przez sieci społecznościowe, gdy marka Storybook po raz pierwszy stworzyła pędzle, a następnie palety oparte na sadze o Harrym Potterze. Aby stać się jak bohaterowie Hogwartu lub po prostu zbliżyć się do skarbów swoich ulubionych postaci, fani sprowadzili stronę sklepu internetowego marki, kupując wszystkie zestawy pędzli, a następnie palety w ciągu jednego dnia.

Wizażystka Jasmine Daniel i Raine Kelly, których ogarnęła fala potterianizmu, czerpali historie z książek o Harrym na ustach modelek. Możesz skorzystać z tego pomysłu podczas tworzenia obrazu na imprezę tematyczną.