Zaskoczyły nas nowe trendy w farbowaniu włosów

Minął czas na ombre, standardowe podkreślanie, a tym bardziej na jednolity kolor włosów. Początkowo styliści zaskoczyli nas plamą w stylu „makaronu”, a następnie uderzyli nas tajemniczą tęczą. W nowym sezonie zalecają dodanie magii, przypraw i efektów specjalnych do koloru włosów.

Plama z tygrysa

Słynny kamień energii i magii, tygrysie oko, stał się muzą do stworzenia nowej kolorystyki o tej samej nazwie.

Ta odmiana kwarcu wyróżnia się specjalnymi przelewami. Aby powtórzyć je w koloryzacji, brąz jest używany jako baza, a inne odcienie do tworzenia rozjaśnień. Stylistka Corey Tatl, która jako jedna z pierwszych zaoferowała ten kolor klientom, używa ciemnej czekolady jako podstawy, a karmelowy odcień jako nacisk na pasma.

Rezultatem jest jasny brąz z odcieniami. Z nowym modnym kolorem włosów Jessica Alba, Jennifer Lopez i Kate Beckinsale już się obnoszą. I są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru.

Uważa się, że oko tygrysa chroni przed złem - Corey wierzy w tę magię. Ten kolor włosów może nie tylko dodać „skrętu” do obrazu, ale także stać się twoim talizmanem.

Kolor włosów, który świeci w ciemności

Po kosmicznym barwieniu, barwieniu makaronu i oczywiście tęczy trudno jest zaskoczyć publiczność czymkolwiek. Ale wszyscy pragną okularów. Niedawno je dostaliśmy - pojawiło się nowe ubarwienie, które można było wyróżnić w jednej z części Gwiezdnych wojen.

Guru Tan i jego zespół stylistów wymyślili obcy kolor. Magowie i czarodzieje opracowali neonowe barwniki, które świecą w świetle ultrafioletowym w ciemności i jasnym słońcu. Właściciele tego cienia otrzymują uwagę na imprezie klubowej i na plaży.

To prawda, że ​​odcienie w palecie nie są dla osób o słabym sercu, wszystkie są bardzo jasne i dziwaczne. Różnobarwny pomarańczowy, niebieski, fioletowy, limonkowy - ulubione kolory dla miłośników tęczy i kolorowania w stylu „makaronu”.

Kolorystyka SuperMario

Piksele pękają z gadżetów w naszym życiu. Ich obrazy są umieszczane na ubraniach, a techniki graficzne są więcej niż stosowane przez stylistów i wizażystów, na przykład na pokazach wiosna-lato 2017. Myślenie cyfrowe zapada w pamięć - w tym fryzjerów.

Firma R&D Hairdressing stworzyła opartą na farbie wersję kolorowania opartą na słynnej grze Super Mario.

W procesie farbowania włosy nakładane są na włosy kilku pokoleń ukochanych przez bohaterów - braci Mario. Więc jeśli nadal nie masz własnego księcia, teraz masz możliwość zdobycia dwóch naraz i nie rozstania się z nimi.

Spice Pumpkin (Pumpkinspice)

Napój dyniowy ze śmietaną i przyprawami to tradycyjny napój, który Amerykanie przygotowują na Halloween, a wielbiciele dobrego odżywiania są stale spożywani.

Przez analogię do ich ulubionego koktajlu styliści stworzyli kolor włosów, który nazwali przyprawą dyniową. Według prognoz powinien zastąpić stanowisko truskawkowego blondyna. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, przyprawa dyniowa ma mniej czerwonych odcieni w palecie, ale więcej pomarańczy, miedzi i złota.

Ten odcień jest aktywnie zalecany jasnowłosym pięknościom, które decydują, w którym odcieniu zmienić na blond.