W kratkę, zamsz lub jeans: wybierz najmodniejsze koszule sezonu

Do klatki

Koszule w kratę od dawna nie są już ubraniami dla drwali, ale elementem garderoby nowoczesnej mody. Taka koszula jest częścią kapsuły w swobodnym stylu. I świetnie wygląda zarówno z jeansami, jak i na przykład ze skórzanymi spódnicami. Niektóre modele można nawet nosić jako niezależne rzeczy, jeśli koszula jest oczywiście wystarczająco długa i sięga co najmniej do połowy uda.

Klasyczna kombinacja czerni i bieli lub czerni i czerwieni jest modna w tym sezonie. Radzimy jednak zwracać uwagę na modele pastelowych odcieni i kombinację różnych komórek! Nawiasem mówiąc, klatka Vichy idealnie pasuje do garderoby biurowej.

Z kokardkami

Odłóżmy chwilowo na bok już ukochaną asymetrię i zwróćmy uwagę na nie mniej unikalne modele. Łuki stanowią element kobiecości i bezwarunkowego stylu. Jednak teraz mogą być nie tylko na szyi, ale także na pasku i na rękawach oraz z tyłu ... Wybierz swój styl!

Zamsz, satyna lub welur

Fantazyjne materiały na co dzień? O to chodzi! Projektanci radzą nam nosić koszule w szczególnych przypadkach. Modele satynowe, ze względu na swoją błyskotliwość, będą doskonałym towarzyszem na przyjęciach i wakacjach. Połącz welur i zamsz ze skórą lub przedmiotami w klatce - nawet nie zauważysz, jak zmienia się Twój strój.

Z aplikacją

Haft rządzi piłką, która sezonuje z rzędu. Sugerujemy eksperymentowanie, a nie ograniczanie się do małych skrzyń. Wybierz koszule z losowo ułożonymi wzorami lub odwrotnie, ledwo zauważalne akcenty, na przykład na klapach lub mankietach.

W stylu kowbojskim

Rzeczy w stylu zachodnim są prawdziwym hitem sezonu. Głównymi elementami są klapy, jasne kontrastujące grzywki i wszelkiego rodzaju odznaki. Jeśli nie jesteś gotowy przymierzyć kowbojskiej koszuli z frędzlami, daj pierwszeństwo klasycznemu dżinsowi.