Przydatne akcesoria dla Twojego zwierzaka

Smycz do ruletki nowej generacji

Zgadzam się, spacer z psem jest wygodniejszy, gdy obie ręce są wolne i nie masz smyczy. Teraz możesz z łatwością zawiązać koronkę lub przynieść ze sklepu kilka toreb na zakupy, spacerując z psem. 3-metrowa smycz nowej generacji jest przymocowana do nadgarstka jak zegarek na rękę za pomocą paska na rzep. Na drugim końcu znajduje się karabinek, który przylega do kołnierza.

Świecące kołnierze

Rano na podwórku jest ciemno, a wieczorem szybko zapada zmrok. Jeśli pozwolisz swojemu psu biegać bez smyczy, wówczas świetlisty kołnierz jest po prostu niezbędny, aby nie zgubić zwierzaka na spacer. Baterie nie są potrzebne. Kołnierz można ładować za pomocą kabla USB.

Pojemnik na worek na odpady zwierzęce

Bardzo wygodny pojemnik z torbami na odchody dla psów. Zapinany na pasek lub centymetr. Twój pies był zawstydzony na drodze, a ty po prostu - i pod aprobującymi spojrzeniami przechodniów, weź torbę, oderwij ją, wyeliminuj konsekwencje. W komlekt zaleca się zakup mini-łopaty.

Klikacze dla psów

Wygodna rzecz do szkolenia psa i aby zwrócić jego uwagę na siebie, spacerując po parku, gdzie wszyscy wzywają czworonożnych: gwizdanie, klikanie językiem, klaskanie. Atut to zupełnie inny znak wywoławczy. Clickers są teraz doskonałym wyborem, jeśli chcesz kupić taki, który ci się spodoba.

Beczki z cielęciną na tabletki

Kiedy zwierzę jest chore - ciężko. Jest przepisywany nie tylko zastrzykom, ale także często pigułkom. Te beczki mięsne to nie tylko uczta dla psa lub kota, ale także przepyszna kieszeń, w której można schować pigułkę. Beczka pozwoli łatwo i łatwo zmusić zwierzaka do karmienia lekiem.