Jak wybrać modne broszki i jak je połączyć

Wiele broszek należy do wysokiej biżuterii i, oczywiście, są niebotycznymi pieniędzmi. Jednak nie zalecamy w ogóle polowania na biżuterię Haute, lepiej zwrócić uwagę na akcesoria w prostszy sposób. Oczywiście broszka wykonana z naturalnego metalu i pięknych kamieni będzie wyglądać bardziej elegancko, ale modele reprezentujące marki z rynku masowego są czasami jeszcze bardziej interesujące.

Jeśli więc zamierzasz kupić broszkę z biżuterią, radzimy posłuchać opinii naszego eksperta.

Noś broszki na klapach płaszczy lub kurtek, na kieszeniach koszul, na apaszkach, aby dobrze je przymocować pod kołnierzem. Możesz ozdobić broszką nawet zwykłą szarą bluzę lub duży sweter z dzianiny. Podstawowe ubrania natychmiast lśnią nowymi kolorami. Możesz naprawić biżuterię tradycyjnie - na poziomie klatki piersiowej lub możesz podnieść ją nieco wyżej do kołnierza, aby zwrócić większą uwagę na szyję i owal twarzy. Ale w tym przypadku twój makijaż powinien być idealny! Wybierz odcienie tonów lub kontrastujące, aby podkreślić kolor oczu i odbijanie się w nich kamieni.

Ponadto wielu stylistów oferuje broszki uzupełniające modne czapki, takie jak berety lub czapki. Możesz więc zdobyć zupełnie inne czapki na sezon.

Niedawno słowo „broszka” wymyśliło pudełko babci z zabytkową biżuterią. Dzisiaj projektanci ponownie zastanawiają się nad tym rodzajem biżuterii, tworząc nowoczesne przedmioty do noszenia na odzieży wierzchniej. Broszka łatwo staje się dominującą na zdjęciu, to akcesorium łatwo jest stworzyć element kształtujący styl. Nowoczesne broszki wykonane są nie tylko z metali szlachetnych, ale także z tworzywa sztucznego, skóry, futra, szkła, porcelany, tkaniny, filcu - ogólnie wykorzystują cały arsenał nowoczesnych materiałów.

Broszki są również podzielone zgodnie z rodzajem mocowania: broszka-przypinka - z reguły wiele elementów zawieszanych jest zawieszonych na takiej broszce, broszka-spinka do włosów - jest przymocowana jako klips do krawędzi ubrania, broszka-igła, która jest przymocowana za pomocą specjalnej bezpiecznej igły oraz ikona broszki ( mocowane od wewnątrz specjalnym zamkiem tulejkowym).

Wcześniej obowiązywały surowe zasady noszenia broszek - na poziomie klatki piersiowej i nakrycia głowy. Obecnie ten uniwersalny dodatek jest niezgodny z zasadami: można go nosić na spódnicy, rąbku lub pasku sukienki, płaszczu, na dole spodni, a nawet na butach. Mile widziane są również kompozycje broszek.

Wybierając broszkę, powinieneś sprawdzić, czy kamienie (jeśli występują) są mocno w niej zamocowane, wytrzymałość kołków mocujących, łączników i jego przydatność do użytku. Igła powinna być wykonana z twardego metalu (na przykład stali), nie powinna się łatwo zginać.

Teraz projektanci Alchemy pracują nad tym, aby większość zestawów z głównych kolekcji była kontynuowana w postaci broszek, które można nosić na dowolnej części odzieży wierzchniej.