Od śmiałego grunge po kobiecy klasyk: jak styl Natalie Portman zmienił się od lat 90. do współczesności

1994 - 1995

Natalie Portman uległa nurtowi grunge lat dziewięćdziesiątych, aktywnie wykorzystując w swoich obrazach oversize. Wiele strojów aktorki w tym czasie wyglądało, jakby pożyczyła dla nich rzeczy w męskiej garderobie. Obszerne swetry, kurtki „chłopaka”, kurtki bomber o kilka rozmiarów większe stały się znakiem rozpoznawczym Portmana i zawsze harmonijnie spoglądały na jej delikatne ramiona.

1996 - 1999

Jedwabne kombinacje, szale połączone z otwartymi sukniami wieczorowymi i często najbardziej otwarta linia ramion to detale, bez których trudno wyobrazić sobie Natalie Portman na czerwonym dywanie. Mimo miłości do grunge aktorka jest zawsze na topie. Raczej na zawrotnych wysokościach!

2000 - 2002

Natalie spotyka początek zera w monochromatycznych czarnych obrazach opartych na satynowych sukienkach midi i butach w kwadratowe palce - trend, który dziś tak aktywnie cytują projektanci w swoich kolekcjach. W życiu codziennym styl aktorki jest możliwie najbardziej zrelaksowany. Miejsce to znalazło również miejsce dla najbardziej kontrowersyjnego trendu modowego tamtych lat - mieszanych dżinsów Portman z ultra niskim stanem i bluzkami w etnicznym stylu.

2003 - 2005

Przezroczyste tkaniny, wzorzysta gipiura, płynący jedwab stały się integralnymi elementami wizerunków aktorki podczas wydarzeń towarzyskich. A wraz z nimi - nieskromne wycinanki, liczne zasłony i wysokie szpilki.

2006 - 2009

W 2006 roku fani aktywnie omawiali nowy wizerunek Portmana. Za rolę w filmie „V - oznacza Vendetta” aktorka ogoliła głowę. Gwiazda oderwała się od włosów w prawdziwym życiu znacznie bardziej pozytywnie niż jej bohaterka - lubił eksperyment z wyglądem. Ponadto nowa fryzura harmonijnie wyglądała w połączeniu z eleganckimi sukniami wieczorowymi, których długość w tym okresie najczęściej była „mini”.

2010 -

Ulubione pojawiły się w palecie zdjęć świeckich wyjść Portmana. Oprócz kontrastów czarno-białych, główne role w nim odegrały wszelkiego rodzaju odcienie różu, a nawet ultrafioletu. Jeśli staniki i długość sukienek pozostały skromne (szczególnie podczas pierwszej ciąży aktorki w 2011 r.), Linie ramion i szyi były zawsze otwarte. Zwycięski aspekt został podkreślony przez fryzury z zebranymi włosami i kolczykami.

2013 - 2015

Natalie Portman wybiera wyraźne linie, podstawowe kolory, czasami - akcenty w postaci metalowych tekstur i nadruków. Na imprezy publiczne aktorka woli długość maxi, ale w jej modnym arsenale są również bardzo krótkie sukienki i spódnice. Na swoich obrazach gwiazda coraz częściej stawia na elegancję.

2016 - 2018

Kobiece sukienki na podłodze są bardziej zwięzłe niż kiedykolwiek, nacisk kładzie się na elementy konstrukcyjne - kroje, obszerne rękawy, falbany i trenki. Portman nie ukrył drugiej ciąży w 2017 roku, ale nadal dokonał wyboru na rzecz głębokich ciemnych odcieni i gęstych teksturowanych tkanin.

2019 rok

Natalie Portman wybiera monochromatyczny czarny wygląd, akcentujące detale i grę tekstur. Style są zawsze zwięzłe, bez zamieszek kolorów - maksimum, dyskretny druk, haft lub skomplikowany splot gipiury. W wieku 38 lat aktorka jest w świetnej formie i nie odważnie pokazuje smukłe nogi za pomocą sukienek maxi z nieskromnym krojem od bioder.

Wcześniej rozmawialiśmy o ewolucji stylu Julii Roberts. Przeczytaj o jej eksperymentach ze skórzanymi lornetkami i wyglądzie grunge.