5 ciepłych i stylowych swetrów na jesień

Bardzo długi sweter

Wydłużony sweter z wełny jest niezbędny na sezon jesienno-zimowy. Po pierwsze, w tym na pewno nie zamarzniesz, a po drugie, wygląda bardzo stylowo. I ile odmian eksperymentów modowych! Swetry wykonane z niezbyt gęstej tkaniny można lekko wcisnąć w spódnicę lub spodnie, co powoduje, że obraz jest sztucznie zaniedbany. Niektóre modele mogą być noszone jako niezależne sukienki, łącząc je ze skórą na kolanach (oczywiście, jeśli pozwala na to figura).

Sweter Warkoczyk

Classic powraca w modzie! Swetry z dzianiny z „warkoczami” - najwygodniejszy atrybut jesieni, zgadzasz się? W tym sezonie sugerujemy nieznaczne poszerzenie gamy kolorów i zamiast beżu i szarości wybierz jasne czerwone, niebieskie lub głębokie odcienie wina i fioletu. Noś za duże swetry z kontrastowymi koszulami. W paski lub w kratkę będą świetnie wyglądać o kilka tonów ciemniejszych niż sweter.

Sweter oversize

Dzianinowy sweter z wysokim kołnierzem pomoże połączyć trendy w modzie, wygodę i wyjątkowe ciepło w jednym spojrzeniu! Trend jest podstawowym modelem w odcieniu nude. Jest to odpowiednie dla każdego stroju, ale najlepiej będzie wyglądać z rzeczami w kolorze czerwonym. A czerwień jest wciąż najgorętszym kolorem sezonu. Nawiasem mówiąc, przy takich swetrach możesz nie potrzebować szalika. Ale długie kolczyki dokładnie przed początkiem kołnierza spadną na podwórze.

Sweter z fantazyjnym rękawem

Aby dodać wyróżnienie do obrazu, nie trzeba wybierać akcesoriów. Po prostu wybierz modele z nietypowymi rękawami. Rękaw - „nietoperz” nie jest uważany za niezwykły! Rękawy-latarnie, wiktoriańskie rękawy lub rękawy z różnymi krawatami, ozdobami i futrem - tego właśnie potrzebujesz.

Wzorzysty sweter

Płatki śniegu, jelenie i wzory skandynawskie stały się już rozpoznawalnymi atrybutami nastroju noworocznego. Zdobądź przynajmniej jeden ładny sweter dla siebie. Takie modele są idealne do ośrodka narciarskiego i rozrywki przy kominku z filiżanką gorącej czekolady z piankami. Nie odmawiaj sobie przyjemności łączenia swetrów z nadrukiem z wygodnymi spodniami, wygodnymi botkami do kolan, a nawet zabawnymi skarpetami. Fala doskonałego nastroju jest zapewniona.