Jak przygotować dziecko na przeziębienie: 5 stylowych pomysłów dla wszystkich grup wiekowych

Niemowlęta

Dla młodej fashionistki wciąż nie jest ważne, jakie trendy odpowiadają ubraniom. Najważniejsze jest to, że wygodnie jest w nim wygrzebać i nie tak strasznie plamić niekochaną marchewkową żywność dla niemowląt. Naturalne tkaniny są gwarancją, że będziesz w stanie uniknąć otarcia i alergii, a proste style nie ograniczają ruchów. Postaci z kreskówek zachwycą oko i uspokoją nastrój w przyjemnych odcieniach piasku i nieba.

Małe księżniczki będą zadowolone z uroczych pudrowych sukienek, różowych kamizelek i wszelkiego rodzaju dziewczęcych uroków: kokardek i marszczeń. Być może, jako matka, wydaje ci się, że nadal nie wszystko rozumieją, ale styliści Guliwera zalecają zaszczepienie smaku od dzieciństwa!

Dzieci

Dzieci w wieku od 2 lat witają ubrania! Motyle, kwiaty, niedźwiedzie i samochody - są tak zrozumiałe i przyjemne. Wybierz zestawy, które mogą stać się „podręcznikami” w nauce życia. Pozwól dzieciom bawić się teksturami i przetestować wytrzymałość materiałów. Nawiasem mówiąc, dotyk jest związany między innymi z akcesoriami. Zwróć uwagę na siłę biżuterii na ubraniach. Unikaj zestawów z plastikowymi kamykami, preferując paski wolumetryczne.

Przedszkolaki

Od szóstego roku życia dzieci już wiedzą, co lubią, a co nie. Nie wyjdą z domu bez rękawiczek, ponieważ bez nich niewygodne jest granie w śnieżki. Chcą wyglądać jasno i nigdy nie pójdą na czarno. Patrzą na ciebie z mężem i mówią: „Chcę jak tata! Chcę jako matka ”. Daj dziecku stylowy sweter pasujący do Twojego gustu. Wspólnie wybierz ciepłą kurtkę na wesołe jesienne spacery i, oczywiście, przygotuj się na pierwszy śnieg: przytulny szalik i para rękawiczek będą bardzo mile widziane.

Szkoła podstawowa

Planujesz wyjazd na jesienne wakacje? Czas zadbać o stylowy i wygodny strój! Najnowsze trendy w odzieży wierzchniej są więc następujące: jasne, nowoczesne i ... jak u dorosłych. Przesadne kurtki, stylowe dżinsy, jasne bluzy i, oczywiście, wygodne buty są tym, czego potrzebujesz do zajęć na świeżym powietrzu.

Nawiasem mówiąc, trend jest warstwowy. Naucz swoje dziecko, aby nie znosiło przeziębienia. Lepiej założyć ciepłą kamizelkę i złapać fajny kapelusz niż przegapić najciekawsze dni leżenia w łóżku w objęciach z termometrem! Dlatego - aby spotkać przygody, wybieramy się tylko w najcieplejszych i najbardziej stylowych ubraniach Guliwera. Babcia się ucieszy.

Liceum

Czy to prawie niemożliwe, aby nastoletni chłopak nosił to, co chcesz? Pozwól mu sam zdecydować, jak chce wyglądać! Kategorycznie sprzeciwia się klasykom - wybierz ubrania w stylu sportowym: zgrabna bluza może zastąpić sweter, spodnie chino ze spodniami oraz koszulkę polo lub długi rękaw z koszulą. Nie zauważysz, jak on sam zaczyna wybierać odpowiednie i Twoim zdaniem ubrania, ponieważ będzie chciał być najlepszy. A styliści Guliwera pomogą!