Nienagannie dopasowany kombinezon, torba statusu i kolejne 8 hacków życia, które pomogą Ci wyglądać drogo

Zdobądź doskonały skafander

Przygotowując funkcjonalną garderobę, należy zwrócić uwagę na zwięzłość, jakość tkaniny i zgodność rzeczy między sobą. Oprócz klasycznej białej koszuli, prostych wieżowców i ołówkowej spódnicy, na liście zakupów powinien znajdować się garnitur do spodni. Oczywiście nie należy oszczędzać na dwóch: możesz nosić części zestawu zarówno razem, jak i osobno. Świetny przykład tego, jak dwie proste rzeczy otwierają dziesiątki nowych kombinacji.

Dodaj paryski szyk

Klasyka nie zawsze implikuje surowe formy. Romans i paryska elegancka gwarancja: nie będzie nudna. Obrazy z elementami tych stylów nigdy nie tracą i na pewno nie wyjdą z mody. Spódnice midi, dwurzędowe kurtki, rozkloszowane spodnie i sukienki kombinowane można bezpiecznie łączyć ze zwykłymi koszulkami, lekkimi bluzami, butami na wysokich obcasach lub bez akcesoriów. To wspaniała wiadomość zarówno na pochmurne lato, jak i poza sezonem. Główną zasadą są powściągliwe odcienie i szlachetne tekstury: jedwab, tweed, tkaniny kostiumowe.

Wybierz dżins jakości

Zdobywamy ważną umiejętność - ubieranie jest nie tylko drogie, ale także odpowiednie. Pamiętaj, że obraz w milionie to nie tylko klasyk, ale także odpowiedni styl na co dzień. Dżins jest niezbędną częścią podstawowej garderoby, a znalezienie pary jest naprawdę ważne. Dżinsy można mieszać w różnych kombinacjach: ze ścisłymi kurtkami do połowy uda, z pustymi koszulkami, bluzkami w stylu wiktoriańskim. Daj pierwszeństwo prostemu krojowi, średniemu lub wysokiemu krojowi dżinsowemu bez zadrapań.

Zobacz, jak to na tobie leży

Zapomnij o zasadzie „i tak się stanie” - rzecz powinna idealnie leżeć na twojej figurze, nawet jeśli mówimy o zbyt dużych rozmiarach. Nie musisz kupować jednego rozmiaru mniejszego z motywacją „Schudnę - założę się”, a tym bardziej - kilka innych rozmiarów. Jeśli w drugim przypadku możesz zwrócić się do krawca i obszyć spodnie spodni lub dżinsów, to w pierwszym przypadku marnujesz pieniądze i dostajesz kolejną rzecz, która nigdy nie będzie czekać na najlepszą godzinę.

Naucz się zasad pielęgnacji odzieży

Schludność jest kluczem do luksusowego wyglądu w każdej sytuacji. Zaopatrz się w gadżety, które pozwolą ci zachować porządek w pracy i w domu - rolki do czyszczenia, obierania maszyn na ubraniach. Podejdź do wyboru tkaniny tak odpowiedzialnie, jak to możliwe i nie bój się syntetyków. Do 30% włókien syntetycznych w materiale sprawia, że ​​jest bardziej elastyczny, trwały i upraszcza konserwację. Uważnie przeczytaj informacje na etykietach - odpowiedni tryb prania przedłuży żywotność twoich ulubionych rzeczy.

Postępuj zgodnie z zasadami faktur za grę

Jakość materiału odgrywa rolę, szczególnie w przygotowaniu podstawowej garderoby. Jednocześnie materiał niekoniecznie będzie drogi - tweed, delikatny jedwab i gruba bawełna można znaleźć nie tylko w segmencie premium, ale także w asortymencie niedrogich marek.

Dodaj skórkę do obrazu, ale nie daj się zwieść. Wystarczy ołówkowa spódnica, szorty lub szorstki szeroki pas, aby uzupełnić delikatną szyfonową sukienkę.

Nałóż kolor lokalny

Czyste nasycone kolory gwarantują nie tylko prawidłowe rozmieszczenie akcentów na obrazie, ale także pomagają stworzyć stylowy monolook. Wybierz jasne sukienki, garnitury do spodni i spódnice w lokalnych kolorach, preferując czerwony, żółty, zielony, terakota.

Noś klasyczne nadruki

Uzyskaj parę statusów butów

Buty wiele mówią, więc przynajmniej jedna para statusu powinna znajdować się w szafie. Najbardziej opłacalną inwestycją są klasyczne czarne lub cieliste łodzie. Inwestycja jest uzasadniona: taka para jest połączona z absolutnie dowolnymi strojami, będzie trwać długo i nigdy nie wyjdzie z mody.

Ważne jest monitorowanie stanu i pielęgnacji obuwia, niezależnie od marki i ilości na metce. Obcięte obcasy, zadrapania i plamy na zamszu - historia wyraźnie nie dotyczy luksusowego wizerunku.

Znajdź swoją torbę

Kolejną pozycją na liście ważnych zakupów jest klasyczna torba na ramię w kolorze czarnym lub czerwonym. Od razu go rozpoznasz: prawdziwa skóra, elegancki łańcuch i elegancki design, uzupełnione metalowymi okuciami.

Koncepcja torebek it została wprowadzona przez błyszczące magazyny w celu oznaczenia toreb designerskich. Termin pochodzi od it-girls, co tłumaczy się jako „świeckie dziewczyny”.

Przechodzimy od teorii do praktyki, sprawdzamy garderobę i zmieniamy nasze nawyki. Drogi wygląd to sztuka dostępna dla wszystkich!