Jak połączyć strój wieczorowy z odzieżą wierzchnią

Długa sukienka + mini futro

Oczywiście najlepszą opcją dla obu stron jest opuszczenie domu w futrze lub kożuchu. Zdecydowanie zalecamy jednak rozważenie długości sukienki lub spódnicy! W przeciwieństwie do stereotypów, lepiej połączyć maksi z przyciętymi modelami, a mini z długimi futrami do połowy łydki. Dlaczego tak W rzeczywistości wszystko jest dość proste. Jeśli na przykład nosisz długą sukienkę z szerokim rąbkiem, ciężki futro zacznie utrudniać ruchy, a ponadto ryzykujesz marszczeniem stroju, zanim dotrzesz do tego miejsca. Przycięta kurtka futrzana sprawi, że będzie wyglądać ładniej, a może nawet stanie się atrakcją.

Spodnie + kurtka puchowa

Wybrałeś już modny aksamitny smoking, ale co włożyć na kurtkę? Zalecamy przymierzenie obszernej kurtki puchowej. Jednak z jednym warunkiem: nie zapniesz zamka, ale po prostu rzucisz stułę.

Podczas tworzenia takiego warstwowego obrazu należy zachować szczególną ostrożność. Jest mało prawdopodobne, aby to rozwiązanie pasowało do kobiet, których rozmiar odzieży jest większy niż L. Ponadto bardzo ważna jest wysokość pięty. Jeśli zamierzasz wyjść na płaską podeszwę, kurtka puchowa sprawi, że obraz będzie tak przyziemny i niechlujny, jak to możliwe. Ale w połączeniu z blokującym wysokim obcasem, strzałą na spodniach lub rozszerzanymi spodniami, obszerna kurtka puchowa będzie wyglądać bardzo fajnie!

Nie używaj zbyt sportowych modeli, a także klasycznych dopasowanych kurtek. To wciąż zwykła historia. Ekstramodelowy model wykonany z winylu jest bardziej odpowiedni dla obrazu noworocznego.

Ołówkowa spódnica + płaszcz robe

Klasyczna ołówkowa spódnica i dopasowany płaszcz pomogą stworzyć klasyczny elegancki wygląd. Na noworoczne wydarzenia wybieramy spódnicę w cekinach lub z jasnego żakardu. Najbardziej odważnych stać na spódnice z piór. Nawiasem mówiąc, możesz połączyć ołówkową spódnicę z modnymi puchowymi kurtkami i trenczami. Cienki materiał i paski również upiększą obraz.

Kombinezon + płaszcz z owczej skóry

Lotnik z owczej skóry będzie idealnym towarzyszem obrazu opartego na kombinezonie. Może to być nawet model całkowicie wysadzany cekinami, a może klasyczna czarna wersja „kostiumowa”. Płaszcz z owczej skóry w tym przypadku będzie odgrywał wyłącznie rolę wspierającą! Wybierz lekko oversize'owe modele do połowy uda lub krótsze. Obraz można również uzupełnić apaszką.