10 najmodniejszych par butów na imprezę noworoczną

Jak więc, zdaniem projektantów i stylistów, powinny wyglądać idealne buty na imprezy sylwestrowe?

Po pierwsze, bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na kolor. Wszyscy wiedzą, że czerwony to kolor sezonu. Buty lub sandały tego odcienia będą odpowiednie na imprezie firmowej, w teatrze, a nawet w domu. Różnica powinna być tylko na wysokości pięty. Zostawiamy mandryn na burzliwą uroczystość poza domem, a schludne kociaki na obcasie nadają się na relaksującą uroczystość z przyjaciółmi i rodziną.

Ponieważ mówimy o wysokości i rodzaju pięty, zwróćmy uwagę na inny model - buty Mary Jane. Tej zimy znaleźli nieco wyższy obcas niż zwykle, ale główne detale - paski i okrągły palec - pozostały. Najbardziej aktualne modele są wysadzane cekinami lub wykonane z metalicznej skóry. Przypomnijmy, że czekamy na rok Żółtego Psa, a to zwierzę preferuje, co nie dziwi, wszystkie odcienie związane z ziemią. Wybierz buty w kolorze złotym, beżowym lub brązowym - nie stracisz.

Jeśli chodzi o materiał - na wakacje idealną opcję, oczywiście, lakier lub brokat! Buty w pełni nabijane małymi cekinami lub ozdobione kryształkami sprawią, że będziesz gwiazdą każdej imprezy. Nie lubisz nadmiaru uroku? Zatem aksamit, satyna i matowa metaliczna skóra są dla Ciebie idealne.

Pięta, kolor i materiał uporządkowane. Dalej w dobrym stylu. Oprócz wspomnianych już butów Mary Jane eleganckie łodzie oczywiście pozostają modne. Taki model jest absolutnie uniwersalny, siedzi na prawie każdej stopie i będzie całkiem odpowiedni do patrzenia na sukienki, kombinezony i spodnie. Nie zapomnij o sandałach z cienkimi paskami, ponieważ teraz mogą (nawet potrzebują!) Do noszenia z rajstopami lub skarpetkami z lureksem. Oczywiście możesz nosić sandały na gołej nodze w staromodny sposób. W takim przypadku nie zapomnij zwrócić uwagi na stopy i paznokcie, aby wyglądały schludnie. Ten model buta najlepiej połączyć ze spódnicą midi lub sukienką na figurze.