Najmodniejsze modele kurtek do aktywności na świeżym powietrzu

Ponadczasowy klasyk

Pierwszą rzeczą, o której myślimy, gdy słyszymy o ubraniach na świeżym powietrzu, są klasyczne kombinezony narciarskie i kurtki. Oczywiście, ponieważ są wykonane z materiałów wiatroodpornych i mrozoodpornych! W takich kurtkach nie jest strasznie wpaść w śnieg i złapać w marznący deszcz. Kaptury uratują przed wiatrem, a obcisłe rękawy często mają wszyte rękawiczki, co tylko zwiększa wszechstronność i izolację takich modeli.

Jednak w nowym sezonie - nowe zasady. Mówimy dzięki Domowi Mody Balenciaga, który powrócił do ponadgabarytowych modeli kurtek narciarskich. Dzięki Demnie Gvasalia możesz teraz bezpiecznie wyjść ze stoku prosto do miasta, zastępując ocieplane spodnie klasycznymi jeansami, chinosy w kratę, a nawet ołówkową spódnicę.

Jesteśmy trochę poza tematem. Ale fakt, że teraz możesz nosić swoje ulubione kurtki w mieście, jest zdecydowanie dobry! Wybierz modele unisex, jeśli chcesz połączyć je z jeansami, masywnymi butami i oryginalną czapką. Jasne kolorowe kurtki będą doskonałą parą na ciepłą sukienkę z dzianiny, uzupełnioną ciasnymi rajstopami i księżycowymi włóczęgami.

Błyszczący i obszerny

Modele napompowane są drugim najpopularniejszym. Pomimo tego, że wiele modnych kobiet prawie spuszcza kurtki na czerwony dywan, w naszym kraju dmuchana kurtka jest nadal elementem garderoby wyłącznie sportowej. Wydaje się, że czas przenieść je przynajmniej do kategorii casual i swobodnie chodzić na spacery po mieście, do parków z dziećmi lub na lodowisko. Każdy powinien zobaczyć, jak stylowa jest Twoja kurtka.

Przestań ukrywać to piękno! Zobacz, jakie wspaniałe opcje oferujemy teraz do noszenia. I w święto i na świecie, jak mówią.

Cienki i technologiczny

Technologia od dawna dotarła do naszej garderoby. Niezależnie od tkaniny, osiągnięcie branży w symbiozie z HI-TECH. Teraz nawet najcieńsze skręty są ciepłe, jakbyś nałożył przynajmniej futro! Świetna opcja dla tych, którzy nie lubią ukrywać sylwetki nawet w zimie, prawda? Cienka i technologiczna kurtka będzie doskonałym partnerem w aktywnych grach na świeżym powietrzu, nie będzie jęczeć podczas jazdy na nartach, rozgrzeje Cię podczas zimowego pikniku, a nawet sesji zdjęciowej. I tak, nie musisz poświęcać dużo czasu na tworzenie modnego wizerunku. W końcu takie kurtki są absolutnie uniwersalne. A jeśli chcesz różnorodności - po prostu dodaj do nich jasny szalik. Nawiasem mówiąc, możesz używać modnych modeli futra, bandażując ich końce w talii szerokim paskiem. Twój obraz stanie się bardziej stylowy i elegancki.

W stylu wojskowym

Kurtki Parka od dawna udowodniły swoją wszechstronność. Najczęściej są one pokryte specjalną warstwą ochronną, która nie boi się deszczu ani mokrego śniegu. Futrzany brzeg kołnierza lub kaptura rozgrzeje policzki na zimno, a wiatroodporny materiał nie pozwoli ci zamarznąć podczas długiego spaceru.