Jakie buty wybrać na zimę: 5 modnych i ciepłych opcji

Szorstkie buty

Styl rockowy, grunge i chłopięcy zobowiązują kobiety do nauki, jak dostosować klasyczne męskie modele do damskiej garderoby. Grochowe kurtki i parki, które nauczyliśmy się już nosić. Nadszedł czas na berety. Jednak projektanci wymyślili już wiele kobiecych alternatyw, ponieważ nadal nie chcemy wyglądać jak dziewczyny rowerzystów.

Tej zimy zwróć uwagę na modele ze stabilnymi obcasami i masywnymi podeszwami. Nie zamoczą się i nie poślizgną. Dodatkowe okucia, takie jak łańcuchy, nity i paski, będą wyraźną zaletą tego stylu.

Łaziki księżycowe

Moda na kosmiczne buty powraca! Poczuj się jak bohaterka filmu „Czas pierwszego” w stylowej, bufiastej parze. Nawiasem mówiąc, noszenie „łazików księżycowych” jest możliwe nie tylko w przypadku odzieży sportowej. Oczywiście w przypadku długiego płaszcza nie są parą, ale mogą wyglądać bardzo interesująco w połączeniu, na przykład ze skróconym płaszczem z owczej skóry lub dopasowaną kurtką puchową.

Ponadto takie buty zapewniają absolutną ochronę przed zimnem, ponieważ są zwykle wykonane z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. I nie -30 nie boisz się!

Buty sportowe

Sportshik pozostaje trendem sezonu. Trampki z futrem przestają być atrybutem wyłącznie sportowych obrazów na każdy dzień. Teraz w pozornie brzydkich, nie kobiecych butach nawet wychodzą!

Jeśli masz dość odwagi, noś sportowe buty zimowe z sukienkami i spódnicami. W przypadku klasyki idealnym połączeniem jest Timberland plus obcisłe dżinsy i sweter z jelenia.

Wysokie buty

Zimą trudno jest zachować kobiecość, zwłaszcza jeśli chcesz owinąć się kilkoma warstwami odzieży. Dlatego nie zalecamy całkowitego porzucenia niektórych szczegółów garderoby, które mogą nadać obrazowi lekkości! Stylowe kozaki ze stabilną piętą - właśnie to, co może radykalnie odwrócić obraz. Są wszechstronne i dobrze wyglądają z każdą odzieżą wierzchnią. Tak, tak! Nawet z dmuchanymi kurtkami. Wystarczy wybrać kilka masywnych modeli. I żadnych spinek do włosów!

Klinowa pięta

Dla tych, którzy nadal nie odważą się zostawić obcasów zimą, projektanci wymyślili buty klinowe. Wybierając te buty, zabijasz dwa ptaki jednym kamieniem: wydłuża nogę i zachowuje komfort i wygodę. Preferując buty klinowe, zwróć uwagę na rodzaj podeszwy, nie powinna ona być zbyt wysoka, a palec powinien być zbyt masywny. Detale wolumetryczne mogą sprawić, że stopa będzie wyglądać jak kopyto, dlatego styliści nie zalecają kupowania butów na platformie, jeśli stopa jest większa niż 38.