Odcienie włosów w kolorze makaronu, ciasta kosmicznego i zachodzącego słońca

Sieci społecznościowe i blogi o urodzie zmieniły się ostatnio w wirtualne galerie sztuki. Stało się tak wraz z pojawieniem się nowych trendów w kolorystyce, które dały początek aktywnym internautom - zwolennikom piękna. Zdjęcia blogerów, którzy farbowali włosy w kolorze zachodu słońca, kosmosu i makaronów, wyglądają jak surrealistyczne płótna godne wystawy.

Te futurystyczne trendy, jeśli przyjrzysz się uważnie, okażą się sprawdzonym w czasie ombre i dipem , w którym zakochała się publiczność i gwiazdy. To prawda, że ​​nowe opcje barwienia mają małe niuanse - są oparte na połączeniu jasnych i pastelowych kolorów. Wypróbuj najnowsze trendy, nie tylko twórcze osobowości i znani buntownicy. Jeśli wybierzesz kompetentne kombinacje z palety, modny wizerunek dla siebie będzie w stanie podnieść i przekonać doskonałych studentów.

Odcienie włosów w kolorze makaronów

Słynne francuskie słodycze zainspirowały więcej niż jedną markę kosmetyczną do tworzenia kremów, produktów do makijażu o aromacie ciast i opakowaniach, które je naśladują, teraz kolej na stylistów fryzur, którzy wymyślili, aby odzwierciedlić piękno palety makaronów w kolorystyce.

Ta „słodka” technika bije obecnie wszelkie rekordy popularności. Istotą barwienia „makaronu” jest stworzenie wielowymiarowego fantazyjnego odcienia włosów za pomocą pastelowych kolorów - lawendy, mięty, jasnoróżowego, jasnożółtego.

Aby odkryć całe piękno palety ciast, stylistka salonu piękności Atelier by Square Salon w Las Vegas, Shelley Gregory, stosuje warstwową technikę nakładania różnych odcieni. Jednocześnie, aby stłumić jasne kolory i uczynić kolor mniej „słodkim”, zgodnie z życzeniem klienta, mistrz może dodać kolory srebrny i jasnoniebieski. Kolorowanie „makaronu” ujawnia jego piękno w takich stylach, jak loki i warkocze, i zmienia właściciela w bajkową księżniczkę lub bohaterkę filmu science fiction.

W kolorze zachodu słońca

Słońce o zachodzie słońca maluje niebo w niezwykłych jasnych kolorach, dlatego wiele osób uwielbia cieszyć się tym zjawiskiem. Blogerzy urody zdecydowali, że aby uchwycić je i obserwować stale, farbuj włosy w podobnych odcieniach. Tak więc pod nazwą zachód słońca pojawił się nowy trend w kolorystyce.