Jak wyglądać stylowo w domu: 3 przytulne i modne stylizacje

Stwórz zwrot akcji

Nie jest tajemnicą, że jedwabne szaty mogą doprowadzić cię do szaleństwa. A jeśli pod szlafrokiem jest również ukryta seksowna bielizna w najmodniejszym kolorze szampana - Twój mężczyzna na pewno straci głowę i możesz z nim zrobić wszystko. Spróbuj zapytać na przykład o gulasz modowy. Są to jednak twoje fantazje. Wymyśliliśmy obraz - powinieneś dalej działać.

Wybierz delikatne odcienie

Oczywiście historia ptasie mleczko i karmel to bardziej komedie romantyczne dla młodzieży, ale kto powiedział, że lekka psota jest nie do przyjęcia dla poważnych kobiet? Delikatne kuleczki, bluzka i miękki sweter są tym, czego potrzebujesz na zwykły sobotni wieczór w towarzystwie męża i dzieci. Włącz swój ulubiony film, ugotuj kakao i zrelaksuj się.

Odświeżamy zwykłe rzeczy

Prawie każdy z nas ma w naszej szafie klasyczne kraciaste spodnie. Są jednak zwykle noszone w komplecie ze starymi T-shirtami, super-ogromnymi bluzami, odpisanymi do domku lub przetrwania stulecia po tej stronie progu lub koszulkami z zabawnymi rysunkami. Wszystko to oczywiście jest dobre, ale ty i ja zdecydowaliśmy, że w domu musisz również wyglądać seksownie, nawet w najbardziej wygodnych rzeczach. Więc zacznijmy remont!

W zależności od stopnia zaawansowania (w tym twojego związku) rozcieńczamy domowy strój bluzką w stylu lnianym i zabawnymi futrzanymi kapciami. Nigdy nie noś obszernych skarpet lub kapci na stopach. A jeśli chcesz szybko się przebrać, załóż spodnie na seksowne mini jedwabne szorty. Czy jest zimno Bez szat moherowych! Tylko cienkie i eleganckie swetry rozpinane.