3 żywy i stylowy wygląd na specjalną okazję

Premiera filmu

Zwykle, kiedy idziemy do kina, niewiele myślimy o tym, co tam iść. Ale jeśli otrzymałeś zaproszenie na raczej formalne wydarzenie związane z premierą filmu, nadszedł czas, aby pomyśleć o eleganckim stylu casual. Nawet dżinsy mogą błyszczeć nowymi kolorami, jeśli są podawane pod „ubiorem” odpowiednich ubrań. Zatem podstawową zasadą stylu smart-casual jest wyglądać na zrelaksowanego i formalnego jednocześnie! Wyprasowane kołnierze koszul można połączyć z puszystym swetrem swobodnie opadającym z ramienia, ukochana chuda z haftem musi zaprzyjaźnić się z łodziami lub eleganckimi botkami, mini sukienką - z obcisłymi rajstopami, za kolano i fajnym szalikiem.

Musisz tylko wyglądać bardziej formalnie niż zwykle. A także bardziej zadbany, stylowy i rezygnujący z rzeczy naprawdę sportowych. Oczywiście, smart-casual pozwala zarówno białym trampkom (trampki), jak i bomberce (w połączeniu z lnianą bluzką lub delikatną bluzką), a także spodniom w paski, aby pojawiały się w stroju, ale kombinacje, które przyniosą Twojemu strojowi sukces, powinny nadal być inne. I nie zapomnij o włosach i makijażu! Fale świetlne lub loki i doskonały nude lub nawet ton i czerwona szminka są idealne.

Wieczór w teatrze

Och, ta nowoczesna moda została ogłoszona w kinach z czymkolwiek ... Oczywiście, tutaj ponownie możemy odnieść się do zasad ubioru z pierwszego akapitu, ale spróbujmy czegoś bardziej wskazanego!

Tak więc, półformalny jest potrzebny do idealnego wieczoru w teatrze. Najważniejsze jest w nazwie. Twoja swoboda wyboru jest praktycznie nieograniczona, jednak oznacza to, że wybór zostanie dokonany z bardziej eleganckich elementów garderoby. Aksamitny garnitur, średniej długości sukienka koktajlowa, pełen wdzięku top i stylowa spódnica z łódkami lub kocimi wzgórzami są mile widziane. Ale o sukienkach na podłodze, białych koszulach biurowych i spodniach i, oczywiście, swetrach i dżinsach tutaj musisz zapomnieć.

Wystawa lub wycieczka do restauracji

Twój mężczyzna zaprosił cię na otwarcie wystawy, a następnie na romantyczną kolację w restauracji? Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest to, co najlepsze. I więcej, droższa biżuteria ... Szyk, blask i piękno. Jednak absolutnie zbędne.

Jest coś takiego jak zwykły strój po 5, który nie ma nic wspólnego ze stylem casual - to ważne! I dosłownie oznacza relaksujący styl wieczorowy. Musisz tylko nosić elegancką sukienkę dzienną, garnitur do spodni lub elegancką bluzkę i nieklasyczną ołówkową spódnicę. Uzupełnij obraz zgrabną biżuterią lub minimum dyskretnej biżuterii.