Przygotowanie do zimy: 6 najbardziej potrzebnych rzeczy w tym sezonie

Obszerny sweter

Moda na duże rozmiary nasila się dopiero wraz z nadejściem zimnej pogody. Jest to jednak zrozumiałe. Chcemy komfortu i ciepła. A czasem wygląda jak kapusta. To oczywiście nie jest wskazane, jeśli wydostanie się nie jest modne. Możesz jednak rozwiązać problem z modnymi tomami za pomocą swetra!

Na tę zimę uzyskaj model oversize z wysokim kołnierzem. Daj pierwszeństwo podstawowym stylom i najmodniejszym kolorom. Na przykład czerwony.

Sztruksowe spodnie

Aksamit pozwoli ci utrzymać stopy dłużej i lepiej niż dżins. Po pierwsze, materiał ten jest nadal gęstszy i może być doskonałą alternatywą dla modeli dość. Wybierz styl zgodnie z twoją postacią: papierosy, kulki (nie najlepsza opcja na chłodne dni), chude, banany lub flary. I tak, tutaj również zalecamy dodanie kolorów!

Potrzebne są nagie, niebiańskie, drzewne i, oczywiście, bardzo jasne odcienie. Zaryzykuj!

Buty z futrem

Futro powinno znajdować się nie tylko w środku, ale także na zewnątrz! Aby taki model nie wyglądał zbyt masywnie, zwróć uwagę na schludny palec u nogi i piętę. Oczywiście buty są wygodniejsze i uniwersalne, ale botki lub botki z futrem wyglądają kobieco i bardzo dżentelmeńsko. I jako bonus - ich nogi nie zamarzną nawet przy silnym mrozie.

Futerkowa torba

Gadżety są również zimne - myśleli projektanci i masowo rzucili się, aby uszyć torby z futrem. My w Rosji popieramy tę inicjatywę. Torby z całego futra mogą nie być najbardziej uniwersalne, ale futerkowe wstawki na kieszeniach mogą mieć miejsce. I tak, trzymaj teraz swojego iPhone'a tylko tam, a żadne nagłe wyłączenia z zimna nie są już przerażające.

Rękawiczki

Rękawiczki od dawna stają się nie tylko ciepłym atrybutem, ale także elementem stylu. Paski lub łańcuszki, klasyczne czarne lub modne wino - wybierz te, które Ci się podobają. Jest tylko jeden warunek: brak grubej dzianiny, aw tym przypadku futra!

Płaszcz z owczej skóry

I wreszcie o odzieży wierzchniej. Bogate puchowe kurtki nie są tak naprawdę dla wszystkich jak płaszcze. W płaszczu w ujemnych temperaturach może być już zimno. Czas ożywić kożuch z popiołów!

Wybieramy te, które są podobne do noszonych przez waszych ojców i braci. Płaszcze z owczej skóry są łączone z sukienkami, ze spodniami i obcasami oraz z ocieplonymi trampkami. Nawiasem mówiąc, nakrycia głowy nadają się również do prawie wszystkich kożuchów, z wyjątkiem czapek z szerokim rondem.

I nie zapomnij o obszernym szaliku!