Powiedzieli tak: najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe Markle, Middleton, Johansson i inne gwiazdy

Meghan Markle

Tradycyjnie pierścionki brytyjskich monarchów są wykonane wyłącznie z walijskiego złota - unikalnego metalu z kopalni Clogau. Po raz pierwszy w historii rodziny królewskiej biżuteria pojawiła się w 1923 r., Podczas zaręczyn Elżbiety I.

Dzisiaj na palcach Meghan Markle obnaża złoty walijski pierścionek z trzema diamentami. Największy kamień przyniósł książę Harry z Botswany.

Scarlett Johansson

W tym roku Scarlett Johansson i komik Colin Jost ogłosili swoje zaangażowanie, a dopiero niedawno pierścień gwiazdy wpadł w obiektyw fotografów. Jest olśniewająco piękny: 11-karatowy diament w kształcie kropli, futurystyczny design i cena 400 tysięcy dolarów.

Kate Middleton

Złoto o wadze 18 karatów i luksusowy szafir otoczony 14 diamentami - na początku lat osiemdziesiątych pierścień ten przypieczętował związek księcia Karola i Diany Spencer. Po tragicznej śmierci Lady Dee pierścień został zatrzymany przez jej syna, Charlesa. W 2010 roku zaproponował Kate Middleton, dając swojej przyszłej żonie dekoracje matki.

Hiszpańska królowa Letizia

Królowa Letizia należy prawdopodobnie do jednego z najbardziej lakonicznych pierścieni wśród członków rodziny królewskiej. Konstrukcja jest elegancka i wyjątkowo dyskretna: białe złoto zdobią diamenty o szlifie bagietki (z prostokątnym konturem).

Melania Trump

Na cześć zaręczyn Donald Trump podarował ukochanemu pierścionek z białego złota z nieskromnym 10-karatowym diamentem. Biżuteria ze słynnego brytyjskiego domu Graffa kosztowała w tym czasie przyszłego prezydenta 1,5 miliona dolarów - prezent wyraźnie warty pierwszej damy.

Jennifer Lopez

Baseballista Alex Rodriguez złożył na Bahamach ukochaną propozycję pod szumem palm i szumem fal. Pierścionek z nieskromnym 20-karatowym diamentem o szlifie szmaragdowym kosztował pana młodego 4,5 miliona dolarów.