Wybór modnego stroju kąpielowego dla każdego rodzaju sylwetki

Jasne monokini

Jeśli chcesz ukryć niektóre niedociągnięcia sylwetki i jesteś gotowy poświęcić opaleniznę, ten trend jest specjalnie dla Ciebie. Monokini - jednoczęściowe stroje kąpielowe, które wyglądają jak sportowe - wróciły do ​​mody. Jedynym warunkiem są jasne odcienie: czerwony, niebieski, cytrynowy, fuksja. Pamiętaj, że musisz się wyróżniać. Modele mogą być marszczone, baski, solidne miseczki gorsetu lub mała spódnica.

Niezwykłe Tankini

Dla dziewcząt, które są wysportowane i nie ukrywają swojej seksualności, tankini z modnymi pasami, sznurowaniem, a nawet modelami z dzianiny są idealne. Cięcia w najbardziej nietypowych miejscach, głęboki dekolt, siatka lub delikatny splot sznurówek - te stroje kąpielowe również nie przyczyniają się do równomiernej opalenizny. Ale wyglądają bardzo stylowo.

Drukuj bikini

Klasyki plażowe - bikini - są zawsze w modzie. W zależności od sylwetki wybierz majtki z wysokim stanem, stanik w kształcie trójkątów lub stanik. Nawiasem mówiąc, bikini w stylu retro świetnie wygląda na każdej figurze. Nie zapomnij o nadrukach: tropikalne wzory zwiększają objętość, a „vichy” i pionowy pasek to ukrywają. Zasada jest następująca: wszystkim, co chcemy podkreślić, powinien być jasny odcień, a to, co ukrywamy, powinno być ciemne. I nie odpisuj bloku kolorów: połączenie rzekomo różnych części z różnych strojów kąpielowych jest nadal w modzie.

Całkowity czarny

Czarne stroje kąpielowe w tym sezonie są tak wszechstronne, jak mała czarna sukienka. Spacer na jachcie, relaks na plaży, a nawet podróżowanie po Europie - takie akcesorium będzie odpowiednie wszędzie. Czarny top kostiumu kąpielowego lub monokini można nosić z szerokimi spodenkami i kimonem, nawet jeśli nie wybierasz się na plażę.