Podstawowa garderoba: jak odgadnąć swoją postać za pomocą ulubionej torby

Pojemna torba

Nie interesuje Cię to, jak wyglądasz z boku. Kładziesz się na wygraną. Deszcz nie przekracza twoich planów - masz przy sobie parasol. Nie będziesz odczuwał pragnienia w transporcie - znajdziesz małą butelkę wody. I twoje buty nie ocierają stóp, bo przesunięcie leży. Ale jednocześnie nie stawiasz wygody ponad piękno. Wolumetryczna torba starannie maskuje Twoją prywatność i nie niszczy kobiecego stylu odzieży, którą wybrałeś.

Mała torba na ramię

Prowadzisz aktywne życie, więc nic nie powinno ci przeszkadzać. Wolisz lekką torbę, która uwolni (lub rozwiąże) twoje ręce. W Twojej torbie prawie nie znajdziesz niczego niezwykłego: po prostu telefon, portfel, klucze, krem ​​do rąk i szminka. Twoje motto „Lepiej mniej znaczy lepiej” dotyczy wszystkich dziedzin życia. Nie kupujesz wszystkich rzeczy z rzędu, nie obdarowujesz swojego dziecka prezentami ani nie organizujesz magazynu bezużytecznych pamiątek z mieszkania. Kolejnym akcentem portretu jest towarzyskość i życzliwość, dzięki czemu możesz szybko spotkać się z odpowiednimi ludźmi.

Teczka lub torba

Z daleka pokazujesz ludziom, że ich nie zawiedziesz. Masz solidny i bezpośredni charakter, dzięki niemu stałeś się kobietą, o której marzyłeś. W twoim życiu panuje ścisły porządek, więc nawet randka z ukochaną osobą jest zapisywana w dzienniku i liczona w minutach. Twoje credo to produktywność, profesjonalizm i determinacja. Najprawdopodobniej twoi koledzy cię nie lubią, ponieważ jesteś surowy w kwestii ich wad i błędów. Ale nie interesuje Cię ich opinia, ponieważ przede wszystkim są to twoje cele.

Średnia krótka torba na ramię

Jesteś prawdziwą damą i wolisz nosić torbę na zgiętym łokciu. Tak więc, po pierwsze, nie tworzy siniaków na ubraniach, a po drugie, jest wyraźnie widoczna dla innych, którzy mogą czytać markę i rozważać szczegóły. Wizerunek i styl są dla Ciebie ważne, ale nie wpadasz w liczbę ofiar mody, ponieważ wolisz klasykę. Z tego samego powodu nie popełniasz pochopnych czynów i zakochujesz się tylko w przystojnych mężczyznach.

Torba ze sprzęgłem

Życie jest świętem. I jesteś na to gotowy. Twoja lśniąca mała torebka wskazuje, że jest w niej karta, dzięki czemu nie musisz pakować walizki w drogę - kupisz szczoteczkę na miejscu. Masz także samochód, który przechowuje wszystko, co noszą ze sobą inne kobiety. Być może masz tendencję do snobizmu, ale to dzięki niemu zgadzasz się tylko na najlepsze, w tym na rzeczy statusowe.

Plecak

Kryzysu dojrzewania nie da się w żaden sposób przezwyciężyć, twój wybór jest tego potwierdzeniem. Podkreśla tęsknotę za latami szkolnymi, zaniedbanie zasad ubioru i wymagań wiekowych. Rzadko przeglądasz rzeczy, które się nagromadziły, więc czasami w plecaku znajduje się zapomniane zaproszenie na rocznicę lub suszone ciasteczka. Jednocześnie jesteś odważny, gotowy na niezwykłe wydarzenia i nie denerwujesz się drobiazgami, więc twoi krewni wybaczają ci kategoryczność i maksymalizm.

Model retro

Wolisz rzeczy, które zachowują historię i ducha czasów. I tak twoja torba jest siatką lub torbą (prawdopodobnie odziedziczoną po twojej matce lub babci). Najprawdopodobniej jesteś niepraktyczny, marzycielski i spokojny. A także masz szerokie perspektywy i dobry gust. Z przyjemnością nosisz vintage, słuchasz muzyki na płytach winylowych i oglądasz czarno-białe filmy. Wiesz, jak wykonywać żmudną pracę i zwracasz uwagę na szczegóły, dzięki czemu jesteś cennym pracownikiem.

Torba plażowa lub etniczna

Jesteś wyluzowaną i wyluzowaną osobą, jesteś pod wrażeniem relaksu, którego szukasz w kurortach lub na festiwalach muzycznych. Nawet w pracy masz torbę ze słomką, która przypomina ci ciepło i szczęście. Myślicie ogólnie, znajdujcie kreatywne rozwiązania problemów i nigdy nie zatrzymujcie się przed przeszkodami. Masz również świetne poczucie humoru i autoironię. Prawdopodobnie wciąż nie znalazłeś siebie, ale nie przestawaj: proces wyszukiwania jest bardziej interesujący niż wynik.