Ponadczasowa elegancja

W 2000 roku Renata nakręciła swój pierwszy film „No Death for Me” jako reżyser.

W 2004 r. Kolejny pełnometrażowy film „Bogini. Jak się zakochałem. ”

W 2008 roku, kiedy Renata była już znana jako wyrafinowana aktorka, usuwa swój główny projekt reżyserski „Zielony teatr w Zemfirze” - i jest już znacznie bardziej zanurzona w reżyserii. Dyrektor Litvinova jest jedną z pierwszych w kraju, która wprowadziła do mody makijaż smokey eyes i czeski styl ubrań.

2009 to rok „Złotego Hollywood” na obrazie Renaty. Aktorka mogła sobie pozwolić na fryzury z falą i spinkami do włosów. Jednak jej wizerunek nigdy nie wyglądał pretensjonalnie! Renata wybrała surowe klasyczne kurtki i dyskretne eleganckie sukienki. Umiar we wszystkim jest tym, za co ją kochamy.

Rok później Renata nadal wykorzystuje wizerunek niemej gwiazdy filmowej, ale dodaje odrobinę romantyzmu. Na przykład na czerwonym dywanie na MFF Renata pojawiła się w eleganckiej sukience z groszku. Wygląda na to, że sylwetka sukienki jest surowa, ale lekki i dziewczęcy nadruk dodaje lekkości obrazowi. Jednak nie bez czerwonej szminki i idealnego odcienia.

Jeśli Gabrielle Chanel przeżyje do 2011 roku, to Renata Litvinova z pewnością zostanie jedną z jej muz. Cienkie strzały, niezmiennie czerwone lub marchewkowe usta i swobodna elegancja to ideały Coco w akcji.

W stylu Renaty nigdy nie ma za dużo. Wszystko zależy od szczegółów: jasna biżuteria lub mała torebka na łańcuszku lub ciemne okulary.

Czy słyszałeś o odradzającej się szali? Nakrycia głowy to jedna z charakterystycznych „sztuczek” Litvinova. Czapki, różne szale i opaski - reżyser „The Last Tale of Rita” () dużo o tym wie. Nawiasem mówiąc, bandaże otwierają wysokie czoło Renaty. Czy widzisz choć cień zmarszczek? Nie jesteśmy Jaki jest jej sekret?

W 2013 roku Litvinova zaczęła nosić wysokie, prawie rock and rollowe fryzury. Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz nauczyć się sztuki noszenia czarnych sukienek, sprawdź zdjęcie Renaty. Bando, maxi lub midi, z haftem lub gładkie - aktorka fachowo prezentuje każdy.

Czarny jest ogólnie jednym z ulubionych kolorów Litvinova. Często wybiera zestawy tego konkretnego koloru na imprezy towarzyskie. Jednak obrazy zawsze wyglądają jasno. Perłowe kolczyki, małe guziki na kurtce lub cienka nitka z diamentami na szyi i, oczywiście, wykończenie - idealna promienna skóra - małe sekrety błyszczącego wyglądu aktorki.

W ciągu ostatnich dwóch lat Renata stała się jednym z ambasadorów stylu Demny Gvasalia w Rosji. Ale! Nosi nawet szerokie bufiaste kurtki bardzo kobieca. Jednak dzieje się tak na co dzień, ale na imprezach towarzyskich Renata woli występować w sukienkach o średniej długości, w latających spódnicach, bluzkach z dekoltem i falbanką oraz w bardzo interesujących torebkach. Reżyser nie stroni od modnych przezroczystych sprzęgieł i czerwonych łodzi.

Surowość obrazów, znakomite maniery zachowania i oczywiście idealny makijaż - w jaki sposób Renata Litvinova potrafi promieniować pięknem, niezależnie od wieku? Chodzi o właściwą opiekę, właściwe odżywianie i chęć przestrzegania określonego stylu odzieży. Czy podoba Ci się wygląd Renaty?