Otwórz nadgarstki za kostki i 5 łatwiejszych sposobów na wyszczuplenie

Wygląd monochromatyczny

Solidny wygląd to najpewniejszy sposób, aby wizualnie wyglądać na szczuplejsze. Pionowy pasek koloru (bez względu na to, czy jest to jasny, czy jasny odcień) rozciąga sylwetkę i zawęża ją. Główną zasadą tutaj nie jest łamanie tego paska. Dlatego lepiej odrzucać torby na paski i paski akcentujące.

Wydłużone dekoracje

Zamiast dławików i krótkich naszyjników preferuj wydłużone wisiorki. Stworzą one dodatkowy pionowy pasek na obrazie i rozciągną sylwetkę. Na szczęście dzisiaj jest więcej niż wystarczająco stylowych opcji. Noś je z tunikami, wyjątkowo długimi koszulami, sukienkami, a nawet swetrami.

Właściwe buty

Jeśli nie zaniedbujesz długości mini, zapomnij o czarnych lub innych ciemnych butach. Aby nie ograniczać wzrostu, lepiej jest preferować kolory mniej lub bardziej odpowiednie dla odcienia skóry. W przeciwnym razie umieścisz dwa ciemne akcenty i znacznie skrócisz nogi.

Jednocześnie, jeśli wybierzesz długość midi lub spodni, należy wybrać buty, aby je dopasować. Tak więc tworzysz jednokolorową sylwetkę i zaznaczasz pożądany pionowy pasek.

Proste sylwetki

Sylwetki, które zwykle są prostokątami, są najbardziej komplementarne do figury, więc są twoim wyborem. Obcisłe ubrania natychmiast ujawniają, gdzie jest talia i gdzie są biodra. Twoim celem jest ukrycie zakrętów i zapobieganie podziałowi postaci.

Otwórz kostki i nadgarstki

Pamiętaj, aby skupić się na najwęższych częściach ciała. Pokaz kostek i nadgarstków. Wybierz koszule z rękawami ¾ lub podwinięte rękawy. Spodnie i dżinsy najlepiej nosić ⅞ długie.

Ważna kwestia: nie zakrywaj wąskiej części stopy butami ze swetrami lub elementami dekoracyjnymi. Ryzykujesz więc dodanie do niej niepotrzebnego wolumenu.

Drobny druk

Duży wydruk ma możliwość wizualnego powiększenia, więc w obszarach, które chcesz dostosować, nie powinieneś go nosić. Postaw na mały rysunek, a nie przegrasz.