Przykład do naśladowania: ubierz się jak Victoria Beckham

Victoria Beckham po mistrzowsku łączy rzeczy monochromatyczne. Obrazy w stylu totalnym (często czarnym) są jednym z jej elementów. Czarny golf i luźne spodnie lub idealny garnitur do spodni z prawdziwym frakiem - projektant mody wie, jak pokazać wszystkie uroki stylu minimalizmu. Nawiasem mówiąc, wszystkie wyglądy Posh Spice są bardzo eleganckie i kobiece. Mimo to Yves Saint Laurent miał rację: męska kurtka naprawdę koloruje tylko prawdziwą kobietę.

Kolejnym obowiązkowym atrybutem garderoby Beckham są klasyczne koszule. Białe, paski, błękitne niebo - jej kolekcja wyraźnie przewyższa kolekcję męża. A może znajdzie idealne koszule dla chłopaka w szafie Davida. Zwróć na to uwagę! Jeśli twój mąż ma lekką koszulę wysokiej jakości - czas ją przymierzyć. Nie zapomnij odpiąć trzech lub czterech górnych guzików, aby podkreślić dekolt i podwinąć rękawy, odsłaniając cienkie nadgarstki.

Teraz mówisz: „Ona jest gwiazdą - jest łatwa”. Mylisz się. Victoria Beckham pracowała nad sobą i swoim stylem przez długi czas, dzięki czemu nawet w koszulce i dżinsach wygląda jak milion. Wszystko można się nauczyć. Zwróć uwagę na główne zasady Victorii Beckham: minimalny kolor i brak kolorowych rzeczy, oversize jest wygodny i stylowy, okulary są głową wszystkiego, nie mieszaj więcej niż dwóch kolorów na jednym zdjęciu. Zbieraj rzeczy według wieku, ale unikaj opcji „kobiecych”, na przykład lepiej puścić puszysty sweter z angory najmłodszej córce i całkowicie wyrzucić bluzkę z nadrukiem lurex i paisley.