Fryzury dla dziewcząt do szkoły

Włosy są dumą każdej dziewczyny. Nic więc dziwnego, że fryzura to coś, czym możesz się chwalić w szkole i zaskakiwać kolegów z klasy. oferuje kilka świeżych i modnych pomysłów na fryzurę w 10 minut, które zmienią każdą uczennicę w Miss Perfection!

Fryzury dla małych księżniczek

Uczniowie klas podstawowych często chcą być jak ich ulubione bohaterki kreskówek, filmów - księżniczki, syreny, czarodziejki. Stylizacja włosów w stylu postaci z gatunku fantasy może wydawać się trudnym zadaniem. W rzeczywistości wystarczy kilka umiejętności, aby w kilka minut zmienić córkę w wróżkę.

Jeśli nie możesz dziś wybrać fryzury dla swojej córki - ogona lub warkocza, spróbuj połączyć dwie opcje w jednym!

Jak to zrobić:

 1. Zbierz włosy w kucyk na czubku głowy i zawiąż je mocno u podstawy. Oddziel małe pasmo włosów i zacznij z niego wyplatać warkocz, splatając nowe pasma na górze (od podstawy ogona) i owijając warkocz wokół ogona.
 2. W zależności od długości włosów możesz wykonać od 3 do 5 takich obrotów. Rezultatem jest ogon z przymocowanym do niego koronkowym warkoczem, który nie rozerwie się na głowie małego fidgeta!

Zalecamy przywołanie psotnej pończochy Peppy Long - i zaplatanie swojej dziewczyny warkoczami w postaci ósemki.

Jak to zrobić:

 1. Oddziel włosy w środkowej części, zbierz je po obu stronach w ogony i zabezpiecz elastycznymi paskami z tyłu głowy. Oplot każdy ogon w ciasny warkocz.
 2. Przełóż jeden warkocz do drugiego, aby uzyskać dwie połączone pętle. Warkocze warkoczy przechodzą w elastyczne paski u podstawy ogonów.
 3. Spójrz: z tyłu głowy znajdowało się osiem warkoczyków, a przy uszach wystają puszyste końce ogonów! Udekoruj swoją fryzurę kolorowymi kokardkami i pamiętaj, aby zrobić zdjęcie swojej córce jako pamiątkę.

Fryzury dla nastolatków

Nastolatki szukają własnego stylu. Tworząc fryzury, często inspirują je gwiazdy. Przedstawiamy najmodniejsze przykłady fryzur dla nastolatków w tym sezonie, w tym przykład celebrytów.

Uniwersalnym przepisem na szkolną fryzurę dla nastolatki jest wysoki kucyk. To trend sezonu zarówno na wybiegach, jak i na czerwonym dywanie.

Jak to zrobić:

 1. Zbierz włosy w wysoki kucyk na czubku lub z tyłu głowy. Zawiąż je mocno gumką.
 2. Następnie nałóż spray chroniący przed ciepłem i prasuj na całej długości włosów. Po wyprostowaniu włosów napraw fryzjer za pomocą lakieru.

Jak to zrobić:

 1. Podziel włosy na środkowe rozstanie, zacznij tkanie warkoczy z obszaru w pobliżu świątyń. Na przemian chwytaj lewą lub prawą stronę pasma o grubości 3 cm i krzyżuj je.
 2. Zejdź ze świątyń na tył głowy - a otrzymasz piękny ażurowy warkocz, podobnie jak dziewczyny na okładce!

Taka bułka będzie świetną opcją do codziennych fryzur szkolnych. Co więcej, można go zbudować w ciągu minuty, nawet w przerwie!

Jak to zrobić:

 1. Zwiąż luźne włosy na końcach przezroczystą gumką i owiń je na całej długości (tak jakbyś toczył wałek z ręcznika).
 2. Napraw powstałą wiązkę z tyłu głowy spinkami do włosów i wypuść kilka „niegrzecznych” pasm w skroniach.

Fryzura o tak zabawnej nazwie wioski nie tylko spodobała się hollywoodzkiej aktorce Mary-Kate Olsen, ale także stała się najistotniejszym trendem nowego sezonu.

Jak to zrobić:

 1. Podziel włosy na dwie równe części z przedziałkiem pośrodku, zawiązuj kucyki.
 2. Oplot oba ogony w warkocze, zapnij końce bezbarwnymi gumkami.
 3. Połóż jeden warkocz wokół głowy, zamocuj go niewidocznym z tyłu głowy.
 4. Te same czynności należy wykonać z drugim warkoczem, wystarczy przypiąć go nieco dalej od pierwszego i ukryć końce włosów pod warkoczami. W rezultacie otrzymasz elegancką koronę splecionych włosów!

Fryzury szkolne dla uczniów szkół średnich

Fryzura w formie zgrabnego pakietu baletowego, z którym często publikowana jest brytyjska topowa modelka Cara Delevingne, idealnie wpasuje się w szkolny strój i zyska aprobatę najbardziej konserwatywnych nauczycieli.

Jak to zrobić:

 1. Aby uzyskać stylową fryzurę z oryginalnym akcentem, zbierz włosy w wysoki ogon, owiń je wokół elastycznej, pozostawiając małe pasmo i przymocuj spinkami do włosów.
 2. Z luźnego pasma warkocz warkocz i owiń go u podstawy pakietu. Ukryj ogon warkocza pod belką i zabezpiecz go spinką do włosów.

Jak to zrobić:

 1. Nałożyć środek chroniący przed ciepłem na włosy lekko wysuszone ręcznikiem, a następnie wysuszyć suszarką do włosów, pociągając za pomocą pędzla.
 2. Owiń zamki w kształcie spiralnych loków za pomocą żelazka, stożka lub lokówki.
 3. Napraw falistą rzeźbę pasm lakierem i lekko uderz lokami palcami.
 4. Spójrz w lustro i uśmiech - dziś będziesz najbardziej czarującą i atrakcyjną dziewczyną w klasie!