Daj sobie wiosnę: wybierz idealną biżuterię na 8 marca

Naszyjniki i wisiorki

W tym sezonie na szyi powinno być dużo nieprzyzwoitych naszyjników, wisiorków i naszyjników: ekscentryczne lata 80. rządzą piłką! Aby nie wyglądać pretensjonalnie, wybierz kilka prostych biżuterii w jednym stylu.

Jeśli nie lubisz obfitości biżuterii, zwróć się do dużych pojedynczych wisiorków w tradycyjnym wiosennym motywie - w postaci kwiatów i przedstawicieli flory i fauny.

Naszyjnik choker, który będziemy nosić z zespołami w stylu lat 90., nie rezygnuje z modnych pozycji, a wieczorem uzupełniamy je długimi sukienkami w stylu lnianym.

Bransoletki

Nigdy nie ma zbyt wielu bransoletek! Tak wielu projektantów pomyślało tej wiosny i zaproponowało podkreślenie cienkich nadgarstków kilkoma bransoletkami na obu dłoniach jednocześnie. Bransoletki mogą różnić się kolorem, ale pasują do tematu i odwrotnie.

Skomplikowane bransoletki, które należy nosić na przedramieniu, znów są modne. Połącz takie biżuterię z obrazami w stylu etno.

Pierścienie

Podkreśl nieskazitelny manicure za pomocą kilku eleganckich pierścieni jednocześnie: jest to teraz bardzo ważne. Po prostu podnieś biżuterię w jednym stylu.

Zwróć uwagę na pierścienie o skomplikowanym kształcie lub z dużymi kontrastującymi kamieniami, które są dobre zarówno solo, jak iw połączeniu z innymi niezwykłymi okazami.

Kolczyki

Groteska i kontrasty królują w tym sezonie na wybiegach: w modelach można było zobaczyć obszerne kolczyki z kandelabrów, kolczyki mono (noszone tylko na jednym uchu) i kombinację różnych kolczyków. Im większa i bardziej nietypowa dekoracja, tym lepiej.

Nie zaniedbuj miniaturowych srebrnych i złotych kolczyków z perłami i kolorowymi kamieniami ozdobnymi: doskonale podkreślą lakoniczny wygląd dnia i będą odpowiednie nawet w ścianach biura.

Zegar

Stylowo obserwuj czas, wybierając modny model zegarka. Jeśli chcesz podkreślić swoją przedsiębiorczość i cechy przywódcze, zapoznaj się z modelami w stylu męskim. I uzupełnienie kobiecej sukienki pomoże eleganckim zegarkom ze skomplikowanym paskiem lub o jasnym designie.