Fryzury i makijaż Nagrody Akademii

Tegoroczne Oscary były żywe i bardzo zabawne. Podczas gdy publiczność kibicowała swoim ulubieńcom, oceniliśmy makijaż i fryzury gwiazd, które po wypróbowaniu trendów nadchodzącego sezonu nie umknęły ani jednej urodzie.

Przyjrzyjmy się bliżej najbardziej interesującym i niezapomnianym zdjęciom aktorek, z których chcemy wziąć przykład.

Krótkie fryzury gwiazd

Krótkie fryzury nie są już przywilejem mężczyzn. Aktorki z Hollywood łatwo rozstają się z długimi lokami, ucieleśniając wizerunek lady dandysa.

Więc Anne Hathaway musiała pożegnać się z eleganckimi wątkami z powodu roli w filmie Les Miserables. Ale ofiara nie poszła na marne, jak wiemy, aktorka otrzymała Oscara. Co więcej, teraz, gdy włosy Ann zaczynają odrastać, widzimy, że taka chłopięca fryzura jest wyraźnie na jej twarzy.

Ze względu na sztukę Charlize Theron odciąła loki.

Wraz z Miley Cyrus, Holly Berry i Emile Sand aktorka pokazuje, jak nosić krótką fryzurę i wyglądać cholernie seksownie.

Z kolei Jennifer Goodwin przedstawia masom jeden z głównych trendów sezonu - efekt mokrych włosów. Styl Tomboy daje aktorce obraz emancypacji, a jednocześnie elegancji.

Akcesoria

Fryzury niektórych hollywoodzkich aktorek wyglądałyby znacznie nudniej bez koron, tiary lub szpilek z biżuterią.

Sandra Bullock, Salma Hayek i Emma Rossum wiedzą, jak akcesoria mogą zamienić stylizację w dzieło sztuki.

Warkocze

W tym sezonie warkocze mogą grać rolę solo, pracować w grupie lub służyć jako główna dekoracja fryzury.

Jak wykazały Alessandra Ambrosio, Chelsey Hadler i Kate Beckinsale.

Loki i loki

Czerwony dywan Oscara nie byłby tak uroczo kobiecy bez loków i stylizacji w stylu Złotej Ery Hollywood.

Proste włosy

Długie, gładkie proste włosy, uzupełnione połyskiem i blaskiem - to nie nuda, ale prawdziwy luksus.

Heidi Klum , Jennifer Hudson, Britney Spears i Isla Fisher byli w stanie podkreślić pompę swoich strojów dzięki takiej stylizacji.

Pęczki

Prawdziwy konkurs wiązek w stylu „wyższy, wspanialszy, bardziej oryginalny” został zorganizowany przez gwiazdy na tym festiwalu filmowym.

Osobiście bardzo trudno jest nam wybrać zwycięzcę, wszystkie opcje są wspaniałe na swój sposób: stylizacja w stylu indyjskim, taka jak Kelly Roland i Carmen Electra, opcja bouffant pokazana przez Elizabeth Banks, fryzura w stylu gejszy Fan Bingin i nieoczekiwany przykład niskiej wiązki baletowej od Kelly Osbourne .

Ogony

Ogon jest ponadczasowy i niemodny. To prosta fryzura, którą można przekształcić w złożone dzieło architektoniczne.

Wysoki koń, taki jak Kate Beckinsale i Nina Dobrev, żartobliwy z polaru Christine Chenowet lub ozdobiony figlarnym zwrotem z grzywki, jak Karina Smirnoff, inaczej gra wizerunek aktorek i nadaje ton ich występowi jako całości.

Jasna szminka

Dojrzałe jagody i soczyste owocowe pomadki, które makijażyści zalecają do ozdobienia ust w tym sezonie, zamieniają dziewczyny w prawdziwy smakołyk.

Przykładem są obrazy wampirzyca, fatalne piękności, retro kusicielki Adele, Rose Huntington, Kim Kardashian, Amber Heard, Zoe Saldana, Miranda Kerr, Olivia Mann.

Delikatne obrazy

Nagie usta, akcentowane oczy, zaakcentowane graficznymi strzałkami i długimi sztucznymi rzęsami , to prawdziwy hit sezonu dla stworzenia kobiecego wyglądu.

Diana Krueger, Queen Latifa, Alison Williams, Lily Collins, Selena Gomez, Zoe Deschanel odwróciły oczy od tego trendu.

Smoky Eyes

Smoky makijaż narodził się, aby stworzyć wieczorowy wygląd. Może podkreślić głębię i wyrazistość oczu oraz sprawić, że cały obraz będzie odtwarzany w nowy sposób. W trendach sezonu 2013 dymny wykonywany jest w kolorze, w czarnych i brązowych paletach w kolorze grafitowym, co zostały wzięte pod uwagę przez gwiazdy podczas tworzenia obrazów.

Gwiazda filmu Les Miserables Amanda Seyfried z powodzeniem połączyła fioletową gamę z białą haftowaną kamienną sukienką.