3 opcje stylowego wyglądu z białą koszulką na każdą okazję

Z dżinsem

Przycięte jeansy chłopięce i zwykły czysty t-shirt to klasyczne połączenie, które stanowi podstawę właściwej podstawowej garderoby. Zestaw wchodzi w bitwę, gdy plany zmieniają się diametralnie, a czas na trening minimum. Aby nie nudzić się monotonią, dodaj jasne detale: drukowane akcesoria do włosów, modna torebka na wiadro i najbardziej wygodne sandały-zjeżdżalnie.

Life hack: aby zmienić wygląd w wieczór, zastąp płaskie buty beżowymi szpilkami i dodaj na łańcuchu małą torbę z krzyżem.

Z plisowaną spódnicą

W tym sezonie projektanci nalegają na powrót plisowanej spódnicy midi do najlepszych trendów w modzie. W połączeniu ze zwykłą białą koszulką w pasie, akcent będzie wyglądał jeszcze jaśniej.

Niech spódnica stanie się główną na zdjęciu. Aby to zrobić, wybieramy akcesoria, które nie będą z nią konkurować - zwykłe sandały z klockami na obcasie, ciemne okulary oryginalnej formy. Strój można uatrakcyjnić za pomocą drukowanego twillie, który ma coś wspólnego z kolorem spódnicy - wystarczy zawiązać jedwabny szal na uchwycie torby.

Z jasnym palazzo

Wysokie spodnie palazzo to najskuteczniejsza ekspresowa metoda na wizualne wydłużenie nóg i dodanie kilku centymetrów wysokości. Dzieje się tak, gdy odpowiednio dobrane spodnie eliminują potrzebę noszenia szpilek.

Nasycone odcienie nie tylko nadają nastrój obrazowi, ale również dobrze komponują się z podstawową koszulką. Całości dopełniają łodzie typu slingback (buty z otwartą piętą), tekstylny obręcz i para biżuterii z akcentem.