Jak wybrać modną kurtkę puchową: 8 jasnych trendów tej zimy

Zwykła kurtka puchowa wykonana z wodoodpornego materiału z nutką sportowego szyku spodoba się praktycznym dziewczętom, które preferują wygodny i elegancki styl na co dzień. Dzięki prostemu projektowi klasyczną kurtkę puchową można nazwać uniwersalną odzieżą wierzchnią do tworzenia różnorodnych zdjęć - od codziennych z jeansami i pulowerem po romantyczne z eleganckimi botkami i sukienką.

Obszerna kurtka puchowa, jakby zdjęta z czyjegoś ramienia, doskonale ogrzeje się w mroźny dzień! Połącz go z kobiecą garderobą - sukienkami, spływającymi spodniami i butami na wysokich obcasach, aby nie wyglądać jak kapusta.

Cienka pikowana kurtka nie jest najlepszą opcją na rosyjską zimę. Ale tylko wtedy, gdy jest używana jako odzież wierzchnia sama! Połącz go z płaszczem kokonowym na cały sezon - otrzymasz nie tylko rzeczywisty zestaw wielowarstwowy, ale także praktyczne rozwiązanie na każdy dzień.

W tym sezonie futro jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na pełnoprawne futro, skorzystaj z oryginalnych modeli kurtek puchowych z futerkiem. Co więcej, nie tylko kaptury i przed kurtki są teraz ozdobione futrem: aby podnieść nastrój, wybierz puchowe kurtki z śmiesznymi kieszeniami futrzanymi, ozdobionymi wielokolorowym i poszarpanym futrem.

Najłatwiejszym sposobem wyróżnienia się z tłumu jest noszenie kolorowych nadruków. Czy tęsknisz za wiosną? Załóż kurtkę puchową w kwiaty. Nie obojętne na kolory kota, wybierz modele z ozdobą lamparta. Wiele opcji! Najważniejsze, że motyw nie powinien być nudny.

Futuryzm wciąż pojawia się na wybiegach, nie zrezygnuje ze swoich pozycji, ale ponieważ puchowe kurtki wykonane z metalicznych odcieni nadal wyglądają świeżo i interesująco! Uzupełnij tę odzież wierzchnią wygodnymi płaskimi butami i wygodną dzianiną.

Modne kurtki puchowe tej zimy nie muszą być szyte z tradycyjnego wodoodpornego materiału. W nowych kolekcjach designerskich znajdziesz wykwintne modele kurtek puchowych z aksamitu, satyny i innych podobnych materiałów. Taka kurtka rozgrzewa się nie gorzej niż tradycyjnie, ale wygląda niesamowicie stylowo.