5 sposobów noszenia modnych ubrań oversize tej zimy

Mówimy, jak nosić rzeczy bezwymiarowe i wyglądać kobieco i stylowo.

Za pomocą stylowej obszernej kurtki puchowej możesz stworzyć nie tylko ciepły, ale także modny zestaw w duchu ponadgabarytowych. Aby to zrobić, wybierz celowo luźny, jakby puchowa kurtka została zdjęta z ramienia innej osoby, abyś mógł się w nią owinąć, jak w kratę. Połącz to z zaakcentowanymi kobiecymi rzeczami - botkami na wysokim obcasie, sukienkami o linii A i obcisłymi rajstopami.

Płaszcz o dużej objętości nadaje się nie tylko poza sezonem. Zarzuć go na dopasowaną pikowaną kurtkę i uzyskaj prawdziwy zestaw wielowarstwowy. Aby obraz był dynamiczny, odrzuć nudne i powściągliwe odcienie na rzecz jasnych kolorów lub delikatnych pastelowych odcieni.

Ulubionym obszernym zestawem jest ogromny sweter z fakturą. Może być stosowany jako obszerny sweter w swobodnych zestawach z chinosami lub rurkami, z kobiecą koronkową spódnicą, aby pokazać kontrast faktur, jak przytulna mini-sukienka w towarzystwie obcisłych rajstop i szorstkich butów. Ale połączenie dużego swetra z lekkimi sukienkami i plisowanymi spódnicami jest uważane za najbardziej odpowiednie połączenie tej zimy.

Bezwymiarowa sukienka wykonana z dzianiny lub bawełnianego lnu schlebia każdą figurę. To prawda, z odpowiednim wyborem zestawu towarzyszącego. Można je uznać za botki lub buty na wysokich obcasach, ciasne ciemne rajstopy i torbę z długim paskiem - w tym przypadku dodatkowa objętość zostanie ukryta za swobodną sylwetką sukienki, a za pomocą butów i akcesoriów sylwetka rozciągnie się wizualnie i będzie wyglądać na szczuplejszą.

Jeśli wszystkie te wielkie rzeczy nie są dla Ciebie, ale nadal chcesz wypróbować tendencję, zwróć się do akcesoriów, w szczególności toreb na zakupy i kupujących. Dziś wśród okazów stworzonych na zakupy są godne opcje, które nie wstydzą się pojawiać w biurze lub spacerować po mieście. I wszystko, czego potrzebujesz, z łatwością zmieści się w takiej torbie!