Makijaż i fryzura Olivii Wilde

Aktorka Olivia Wilde zasłynęła na początku dwóch tysięcy, grając w serialu „Lonely Hearts”. Jednak fatalną rolą dla niej była trzynasta z epickiego filmu Doktor House, który wszyscy kochali.

Ponieważ aktorka postanowiła opuścić serial, wypróbowała wiele różnych obrazów. Walczył z najeźdźcami z kosmosu w akcji „Cowboys against Aliens”, opanował cyber świat i kostium lateksowy w filmie „Tron. Dziedzictwo ”- sekretarz seksu w komedii„ I Want Like You ”.

Olivia prawie stała się nową dziewczyną Bonda w kolejnym filmie o superbohaterze „007: Skyfall Coordinates”, ale los postanowił inaczej i przygotował ją do roli striptizerki w filmie „Jak w zegarku”.

Fabuła zdjęcia wiruje wokół konkursu na rzeźby olejne, w którym co roku biorą udział mieszkańcy Iowa. Od 15 lat mąż głównej bohaterki granej przez aktorkę Jennifer Garner tradycyjnie wygrał tę twórczą bitwę. Dzięki talentowi rzeźbiarza olejnego para stała się sławna daleko poza stanem.

Mając już honorowy tytuł mistrza „malarstwa olejnego”, mąż głównej bohaterki chce zrezygnować, aw tym momencie Garner podejmuje fatalną decyzję: bronić honoru rodziny na kolejnych konkursach.

Słodkie życie pełne chwały kończy się w momencie, gdy 11-letnia czarna dziewczyna, która ma wyraźnie twórczą pasję, wkracza do walki o prawo do bycia mistrzem w tworzeniu rzeźb olejnych. I ... zaczynają się interesujące wzloty i upadki fabuły.

W filmie, wypełnionym wulgarnymi dowcipami i czarnym humorem, oprócz procesu tworzenia rzeźb olejnych poruszanych jest wiele ważnych tematów. Na przykład cena zwycięstwa, polityka, temat rasy, wartości rodzinne i relacje międzyludzkie.

W filmie „Like clockwork” Wilde gra niewielką postać, ale jej bohaterka wnosi wiele fabuły, tworząc krępujące i komiczne sytuacje. Do roli striptizerki Olivii musiałem opanować wirtuozowskie tańce na rurze, język kapłanek miłości i przymierzyć wizerunek szalonej orzechowej suki. Warto zauważyć, że rolą aktorki komediowej Olivii jest stawić czoła, a ja chciałbym częściej widzieć ją w rolach takiego planu.

Miała na sobie elegancką sukienkę Alexandra McQueena , złote buty Giuseppe Zanotti i kolczyki House of Lavande . Makijaż w miejskiej dżungli podkreślił luksusowe niebieskie oczy aktorki i loki, połączone w eleganckim kokie - cała arystokracja obrazu.

Makijaż Urban Jungle

W tym makijażu największą uwagę przywiązuje się do oczu: miejska dżungla powinna zmienić dziewczynę w prawdziwą miejską panterę - drapieżnika kamiennej dżungli, wygrywając na pierwszy rzut oka ofiary, które lubiły.

  1. Nałóż podkład na twarz: dobrze nawilża skórę, nadaje jej blask i wzmacnia podkład. Na wierzchu znajduje się płyn, który pasuje do odcienia skóry. W tym procesie możesz używać zarówno pędzla, jak i opuszków palców, ale w tym przypadku krem ​​należy nakładać podczas jazdy.
  2. Na wierzch kremu potrzebna jest warstwa proszku mineralnego. Wybierz kości policzkowe z pudrem brązującym z drobinkami odblaskowymi i nałóż brzoskwiniowy rumieniec na policzki. To odświeży twój makijaż i da efekt kalifornijskiej opalenizny.
  3. Zastosuj jasne srebrne cienie na całej powiece, dobrze je zmiksuj. Weź dwa miękkie ołówki konturowe w odcieniach czerni i ciemnego srebra, wymieszaj je na dłoni lub na palecie i zbieraj za pomocą pędzla. Umieść tę mieszankę na linii oddzielającej ruchome i nieruchome powieki i zacznij mieszać wzdłuż obwodu ruchomej powieki, nieco poza jej konturami.
  4. Tuż nad linią oddzielającą ruchome i nieruchome powieki nałóż ciemnobrązowe cienie i zmieszaj je w kierunku brwi. Okazuje się wariant miejskich zadymionych oczu .
  5. Wiązki rzęs możesz mieć nietypowy kształt, przyklejać co kilka rzęs (lub używać sztucznych rzęs). Sztuczność jest niezbędna, aby dać jak najwięcej wyrazu wyglądowi. Następnie weź wkładkę i narysuj wzdłuż linii wzrostu górnych rzęs, nieco poza granicami ruchomej powieki, a następnie pomaluj rzęsy tuszem do rzęs w jednej warstwie. Ta technika wizualnie ukryje resztki kleju.
  6. Narysuj kontur srebrzystymi cieniami wzdłuż linii wzrostu dolnych rzęs od wewnętrznego kącika oka do środka, wybierz powiekę z czarnymi cieniami od środka, połącz tę linię z konturem górnej powieki, zmieszaj ją w kierunku brwi. Tusz jedną warstwę tuszu do rzęs.
  7. Do makijażu ust najlepiej stosować balsam do ust w kolorze brzoskwiniowym lub jasnoróżowym.

Arystokratyczna gromada

Włosy zapięte w kok podkreślają rysy twarzy, otwierają delikatną szyję, nadając obrazowi kruchość.

  1. Nanieś piankę na czyste włosy, podziel włosy na jedno przedziałek i nawinąć każdą nitkę na szczypce.
  2. Zbierz loki na szczycie ogona, podziel na dwie części. Przekręć każdy w opaskę uciskową, przekręć opaski uciskowe, umieść jedną skorupę na drugiej.
  3. Napraw wynik za pomocą szpilek i lakieru. Możesz także improwizować, dekorując włosy koralikami lub oryginalnymi spinkami z dżetów.