Warsztaty na temat manicure morskiego

W wilgotną jesień postanowiliśmy dać ci kawałek ciepłego, kolorowego lata. Więc wyobraź sobie: wybrzeże, promienie słońca, rozgrzewające każdą komórkę ciała, objęcie lekkiej letniej bryzy i fal migoczących ... na twoich paznokciach. Nadezhda Voropaeva, manikiurzystka w salonie kosmetycznym Milfey, przedstawia warsztat manicure morskiego.

Wykonujemy manicure

Umysły projektantów, wizażystów i stylistów w tym sezonie rządzi minimalizm. Podążając za najnowszymi trendami, stworzyliśmy manicure trochę ascetyczny. Ale nie umniejsza to jego zalet i wartości estetycznej.

Staraliśmy się złapać morskiego ducha walki, poznać głębiny oceanu i odzwierciedlić jego życie w naszym manicure. Rezultatem był prawdziwy francuski styl prosto z Lazurowego Wybrzeża: powierzchnia morza o wschodzie słońca, docieranie fal i statki płynnie płynące z brzegu.

Wykonujemy manicure higieniczny. Nałóż olej na skórki na paznokcie, odepchnij, zetrzyj paznokcie i nadaj im kształt. Wykonujemy paznokcie średniej długości, ponieważ w tym sezonie modna jest naturalność. Następnie pokrywamy je bazą, a na wierzchu nakładamy przezroczysty lakier na dwie warstwy.

Aby naśladować motyw morski, postanowiliśmy wybrać trzy kolory: niebieski, biały i niebieski. W takich odcieniach widać przestrzeń oceanu o różnych porach dnia.

Aby rozpocząć, weź niebieski lakier i utwórz z nim kurtkę, narysuj cienką linię wokół uśmiechu. Aby było bardziej dokładne, użyj specjalnego pędzla do stylizacji paznokci: jest cienki i nieco twardy, więc linia jest gładka i nie wykracza poza granice. Dlatego przedstawiamy grę fal po południu.

Aby odkryć piękno powierzchni morza w nocy, bierzemy niebieski lakier. Postanowiliśmy dać im tylko dwa palce - środkowy i serdeczny na prawej dłoni.

Ezoterycy i zwolennicy ruchu Feng Shui uważają, że ozdabianie biżuterią lub jasnymi kolorami właśnie tymi palcami prawej ręki przyciąga szczęście, miłość i szczęście w życiu rodzinnym. Postępujemy zgodnie z cennymi instrukcjami mędrców. Najpierw nałóż jedną warstwę lakieru, pozostaw do wyschnięcia, a następnie drugą, a także poczekaj, aż całkowicie wyschnie.

Aby zasymulować falę, używamy najprostszej techniki projektowania.

Odetnij mały kawałek piankowej gąbki do mycia naczyń, zanurz go w białym lakierze (za pomocą pędzla) i zacznij losowo nakładać na obwód paznokci zaznaczony na niebiesko.

Na dole linii pionowej przedstawiamy małe kółko, które okazało się symbolem kobiecości.

Powyżej linii pionowej, tuż wzdłuż strefy uśmiechu, narysuj mały półkole - jest to spód naszej kotwicy, wzdłuż krawędzi półkola - dwie małe linie.

Pokrywamy każdy gwóźdź utrwalaczem i - „Podaj linie cumownicze!”: Zaczynają się morskie przygody ...