Lot jest normalny! 3 modny i wygodny sposób podróżowania

Styl piżamy

Dlaczego wszystkie najpiękniejsze rzeczy muszą latać w walizce, a ty siedzisz w fotelu w starych dżinsach lub dresach? Pozwól sobie być mądrym. Wybierz luźny styl w artystycznej piżamie. Spodnie i kurtka z cienkiego materiału, bawełniany T-shirt lub top oraz trampki lub espadryle są idealne do podróży.

Sportik

Jeśli nadal nie jesteś gotowy zrezygnować z tak wygodnych (ale tylko na pierwszy rzut oka) rzeczy sportowych, zalecamy nieznaczne ulepszenie swojego znanego wyglądu. Jako podstawę weźmiemy wygodne spodnie z materiału nie marszczącego się, uzupełnimy wygląd lnianym topem, małym łańcuszkiem i butami o stabilnym małym obcasie lub platformie. Czy uważasz, że buty zdecydowanie nie pasują na pokład? Tak, spinki do włosów, zwłaszcza sandały, nie powinny być noszone: w locie nogi mogą puchnąć, a paski krzyczą na nogę. Ale sandały wykonane z miękkiego zamszu mogą z powodzeniem zastąpić nudne trampki, a tym bardziej stają się baletnicami. Nawiasem mówiąc, pięta o wysokości 3-5 cm wspiera anatomiczne zgięcie stopy!

Inteligentny na co dzień

„Poczuj się jak kobieta, noś sukienkę!” - lubiła powtarzać słynna projektantka Diana von Furstenberg. Dlatego jeśli nie masz najdłuższego lotu, dlaczego nie założyć sukienki? Lekka sukienka do kolan nie krępuje ruchów, a jednocześnie wygląda bardzo stylowo. Jeśli samolot jest fajny, weź ze sobą płaszcz z długimi rękawami lub ukradł ze sobą. Uzupełnij swój wygląd klasycznymi trampkami. Tak na marginesie, na prawie wszystkich lotniskach na świecie nie musisz ich usuwać podczas kontroli.