Przykład do naśladowania: spektakularny przypadkowy Zhanna Badoeva

studiował niektóre cechy stylu gwiazdy telewizyjnej

Biała koszulka

Gdybyśmy nie wiedzieli, że Jeanne uwielbia jasne kolory, śmiało nazwalibyśmy ją fanem stylu Normcore. Klasyczna biała koszulka z dyskretnym nadrukiem, białe gwiazdy i dżinsy lub spodnie to standardowy zestaw każdego minimalistycznego fana.

Jednak akcesoria, takie jak czapka lub okulary i stylowa stylizacja, odgrywają ważną rolę w tworzeniu komfortowego, zrelaksowanego wyglądu z minimalną ilością odcieni.

Spódnice i sukienki

Suknie, nawiasem mówiąc, Jeanne wybiera również dość proste. Styl piżamy, boho lub nawet lekki etno - bez cekinów, głębokiego dekoltu i ekstremalnych fasonów. Jeanne zna jej wartość i nie potrzebuje nadmiernej biżuterii.

Radzimy tworzyć zestawy w stylu sportowym. Gwiazda telewizyjna łączy ołówkową spódnicę z bombowcem i nie boi się nosić tenisówek z sukienkami.

Akcesoria

Jeanne sama projektuje buty, więc dużo o niej wie! Jednak najczęściej Badoeva woli chodzić w wygodnych tenisówkach lub suwakach, zwłaszcza gdy jest na wakacjach. Na rzadkich imprezach towarzyskich lub na ekranie tradycyjnie widzimy ją w eleganckich butach lub sandałach.

Jeanne często widuje się w modnych okularach. Gwiazda telewizyjna preferuje formę „lotników”.