Lampart, ultramini i bielizna wystające spod ubrania: gwiazdy zwracają trendy od zera

Trendy lat dziewięćdziesiątych i początek „zera” były dość odważne: projektanci skrócili długość spódnic i szortów do minimum, uczynili pościel pełnoprawną częścią garderoby i wyprowadzili przezroczyste sukienki kombinowane na zewnątrz sypialni. Pamiętając o tym, jak ikony stylu były ubrane ponad 20 lat temu, uczymy się nowoczesnej mody. Jakich trendów spodziewać się w przyszłych sezonach i co ponownie istotne - w wyborze.

Lampart

W „zero” odciskano akcenty, ubierając je od stóp do głów. Gwiazdy nie są dziś daleko w tyle za tym trendem. Nagrodę za odwagę otrzymują Kim Kardashian i Kylie Jenner - gwiazdy śmiało demonstrują lamparty monoluki oparte na kombinezonach na figurze. Nasze gwiazdy również nie pozostają w tyle za swoimi zachodnimi kolegami i chętnie przymierzają stroje z odciskami zwierząt.

Mikrotopy

Małe bluzki przypominające rozmiarami bieliznę są bezwarunkowym trendem ostatnich sezonów. Jeśli dwie dekady temu były noszone z dżinsami o bardzo niskim wzroście, teraz są one mieszane ze spodniami o wysokiej talii, a nawet z klasycznymi blezerami.

Suknie łączone

Sukienka kombinowana jest korzystna zarówno dla czerwonego dywanu, jak i na codzienne wyjścia. Od razu go rozpoznasz: delikatny jedwab, cienkie ramiączka, okrągły lub dekolt w szpic, koronkowy wzór. Często modele przypominają konwencjonalne kombinacje do spania. Ale nie - taka sukienka w połączeniu z sandałami na szpilce z łatwością tworzy pełny wieczorowy strój.

Ekstremalne minispódniczki i szorty

Im krótszy, tym lepszy: w przeciwieństwie do trendu oversize w latach 90. - 2000. spódnice i szorty stają się dosłownie mikroskopijne. Nowoczesna moda demonstruje skromniejsze podejście do mini, oferując wysokiej jakości modele ze skóry, dżinsu i aksamitu.

Cekiny i kryształy

Błyszczące sukienki na czerwony dywan, krótkie kombinacje koktajli, cekiny i kryształy - zero sprawiło, że zabłysnęliśmy zarówno w świetle reflektorów, jak i na słońcu. Cekiny i kryształy są regularnie dodawane do ich zdjęć przez Kim Kardashian, Jennifer Lopez i Celine Dion.

Bielizna widoczna spod ubrania

Najczęściej omawianym trendem ostatnich lat są jeansy o ultra niskim wzroście, pod którymi widać stringi. Bielizna stała się pełnoprawną częścią garderoby, uzupełniając suknie wieczorowe, dresy, a nawet spodnie biurowe.

Wystające paski

Motto sezonu to nie chować niczego pod ubraniem, jak robi to Victoria Bonya. Kiedyś prezenter był krytykowany za ramiączka, wystające spod sukienki z nagimi ramionami, ale dziś kinkiety nie są nieśmiałe nawet wobec supermodelek, w tym Gigi Hadid.

Trampki taty

Brzydkie trampki (dosłownie - „brzydkie trampki”) to trend, który jest mocno w czołówce od kilku sezonów z rzędu. Gwiazdy wybierają masywne modele przypominające mężczyzn, łącząc je nie tylko z codziennym wyglądem, ale także z garniturami spodni, a nawet z mini sukienkami.

Aksamit

Zera zapamiętali dresy wykonane z kolorowego, zwykle różowego weluru. Kylie Jenner zasugerowała swoją odmianę na ten temat, publikując jednocześnie kilka zdjęć w welurowych mini-sukienkach na figurze.

Muły kwadratowe

Tegorocznym trendem są muły (buty bez pięty) z niskimi obcasami, z reguły w blokowym lub cienkim „kieliszku”. Gwiazdy w swoich relacjach zwróciły uwagę na triumfalny powrót lakonicznej pary.

Trendy te przeszły długą drogę od ponad dwóch dekad, powracając do nas w nowoczesnej interpretacji. A dzisiaj uczymy się od gwiazd, aby łączyć klasykę i trendy sezonowe!