Trendy w manicure jesień-zima-2013 (16 zdjęć)

Sezon jesień-zima 2013 odbędzie się pod hasłem: manicure, jako dzieło sztuki. Znani projektanci paznokci, podobnie jak wolni artyści, doradzają nam eksperymentowanie z nadrukami, teksturami, fabułami i wzorami.

Główną zasadą tego sezonu jest wyjście poza klasykę, dodanie odrobiny ponowoczesności, lekkiego pop-artu, jasnej awangardy i odrobiny szalonego kubizmu do codziennego manicure. Mile widziane są również abstrakcje i motywy futurystyczne. Wola wyobraźni, magia rąk, cierpliwość, dobre narzędzia i lakiery do paznokci - tego potrzebuje prawdziwy lakiernik.

Aby Cię zainspirować, jesień-zima-2013 opowie Ci o głównych trendach w manicure.

W stylu retro

Dodaj odrobinę dramatyzmu, ospałych kolorów do manicure - hołd dla mody lat 60. dzięki postmodernistycznym odcieniom. Eksperymenty z teksturami, skromnym designem i stonowaną paletą to główny trend w stylu retro.

Matowe wino, stonowane niebieskie, śliwkowe barwy rządzą piłką późnej jesieni. Głęboki dramat odpowiada poru roku i melancholijnemu nastrojowi złotego wieku.

Francuski manicure w skórze zwierząt

Nuty awangardy dostosowują się do klasycznego francuskiego. W skórze gadów lub skór zwierzęcych trudno jest natychmiast je rozpoznać. Głównym trendem jest pokrycie paznokci przezroczystym lakierem i udekorowanie obszaru uśmiechu nadrukami węża, paskami tygrysa, plamami lamparta lub suknią w jasnych odcieniach różu, żółci, fioletu i zieleni.

Ciekawscy rysownicy zauważają: jeszcze jednym kierunkiem we Francji jest niesłabnący kubizm. Motywy geometryczne w takim manicure można łatwo wyświetlić, rozrzucając odwrócone trójkąty, koła, kwadraty lub prostokąty wokół strefy uśmiechu.

Odwróć francuski

Odwrotny francuski manicure cieszy się największą popularnością od kilku sezonów. W ubiegłym roku modne było malowanie obszaru u podstawy paznokcia jaskrawymi kolorami, aby narysować na nim wzory. W tym sezonie projektanci paznokci proponują przeniesienie głównego obrazu na paznokieć i pozostawienie księżyca w „szlafroku”, czyli pokryciu przezroczystym lakierem.

Efekt paznokci wymagających korekty zadowoli tych, którzy mają bardzo szybki wzrost płytki paznokcia.

W naturalnym stylu

Zmysłowy manicure z roku na rok znajduje się na szczycie list przebojów. Stonowane beżowe, jasnoróżowe, jasnozłote, kremowe, białe odcienie - czyste i niewinne szkice w portrecie klasycznych paznokci - są również trendem w tym sezonie.

Migoczące klejnoty

Motyw barokowy z nadmiernym pragnieniem luksusu jest jednym z głównych trendów w manicure jesień-zima-2013. Gwoździe w postaci sztabek złota, srebrnej biżuterii, skarbów z brązu - prawdziwy prezent dla górników złota, miłośników stylu artystycznego.

Lakiery metaliczne, odcienie mieniącego się złota, złotego brązu, placki z dżetów i brokatów pomogą rzeźbiarzowi stworzyć naprawdę drogie arcydzieło. Ale nie przesadzaj w swoich dążeniach do ideału, w przeciwnym razie, aby utrzymać manicure, będziesz musiał zatrudnić strażnika.

Soczyste Cytrusy

Jasne cytrusowe kolory limonki, cytryny, pomarańczy, mandarynki, bergamotki, grejpfruta - echo wolności lat 70., hołd złożony sztuce współczesnej, wywodzącej się z hipisowskiego ruchu. Soczyste odcienie manicure, modne w tym sezonie, przyniosą pozytywne nuty szarej codzienności. Co najważniejsze, nie używaj takich farb, jeśli przestrzegasz ścisłej diety, udowodniono, że stymulują one apetyt.

W stylu metropolii

Sztuka społeczna odzwierciedla prawdziwą rzeczywistość bez ozdób, w tym sezonie wniknęła w sztukę paznokci. Aby stworzyć arcydzieło manicure w stylu kamiennej dżungli, użyj kolorów pasujących do krajobrazów metropolii.

Smoky szary jak smog, czarny matowy jak guma kół samochodowych, neonowy jak nocne światła miasta lub billboardy, niebiesko-czarny jak asfalt lub metalowe rury.

Projekt paznokci na sezon jesień-zima 2013

Projektowanie paznokci jest zawsze mieszanką pop-artu z futuryzmem, awangardą i modernizmem. Można powiedzieć, że jest to prawdziwe dzieło sztuki, które powstaje dzięki wyobraźni autora. Aby przygotować Cię do kreatywności, eksperci od paznokci zaproponowali wiele pomysłów, które powinny zostać zrealizowane w tym sezonie.

Planeta zwierząt

Niekończący się trend - odbitki zwierząt na paznokciach, znajduje nową falę.

Aby to zrobić, narysuj poziomy owal z krawędzi strefy „uśmiechu”, pomaluj go na różowo i umieść dwie czarne kropki (okazało się, że to kufa), narysuj mniejszy poziomy owal na górze (to jest głowa), narysuj na nim oczy, a od korony - trójkątne uszy, umieść na czole jest duża czarna plama.

Oferujemy również naukę pawi. Na czerwonym, niebieskim, zielonym tle zaleca się narysować wielokolorowe pióra tych ptaków. Narysuj pasek - to łodyga pióra, a następnie dwa koła w kontrastowych jasnych kolorach, narysuj szmaragdowe pióra lakierowe wzdłuż łodygi pióra

Zabawna geometria

Twórcy trendów w manicure oferują nam prosty, a jednocześnie oryginalny design. Weź trzy lakiery w różnych kolorach. Na jednym gwoździu narysuj poziome paski, na drugim pionowym, na trzeciej linii pod kątem, na czwartym w kształcie trójkąta, na piątym w postaci fal. Linie powinny wypełniać cały obwód gwoździa, sam wybierz grubość, długość i liczbę.

Emotikony

Śmieszne miny, takie jak emotikony ICQ, uśmiechały się do nas już drugi sezon. Aby wykonać taki projekt, użyj kilku kolorów lakieru jako tła, zakryj wszystkie paznokcie tymi odcieniami, a następnie narysuj oczy i uśmiech na każdym z nich. Możesz zmieniać emocje swoich postaci, od radości po agresję, tak jak tego pragnie dusza.

Aby przedstawić na paznokciach arbuza, truskawki, melona lub całą winorośl, raczej taki projekt wydaje się być trendem letnim, ale dlaczego nie przenieść go na wilgotną jesień lub mroźną zimę. Rozjaśni to oczekiwanie na ciepłe pory. ( Jak to zrobić )

Sznurowane paznokcie

Moda w projektowaniu paznokci w tym sezonie przyciąga proste rzeczy codziennego użytku. Na przykład eksperci zalecają, aby przedstawiać trampki na paznokciach. Aby przenieść takie zdjęcie na paznokcie, musisz trochę spróbować.

Narysuj biały lakier wzdłuż linii uśmiechu, narysuj cienki czarny pasek na krawędzi paznokcia, a następnie przykryj główny gwóźdź dowolnym jasnym lakierem (najważniejsze, że ma gęstą teksturę). Nałóż gwóźdź, nie wchodząc w strefę uśmiechu, pionowo dwa równoległe rzędy punktów w niewielkiej odległości od siebie. Następnie połącz je poprzecznie z białym lakierem. Twoje tenisówki są sznurowane.

Tetris

W tym sezonie ulubiony przez wszystkich Tetris zaczął projektować paznokcie w tym sezonie. Aby stworzyć to wideo na paznokciach, przykryj je białym lakierem. Następnie, na każdym gwoździu, przedstawiają różne postacie tetris, mogą być w różnych odcieniach. Wygląda to bardzo zabawnie, a co najważniejsze, czekasz na zniknięcie linii i pojawi się bonus premiowy.