Co wybrać do morza: sukienki plażowe, kimono i inne alternatywy dla zmęczonego pareo

Sukienka plażowa

Tegoroczna sukienka plażowa z prostej koszulki została przerobiona na modny element odzieży! Haft, biały, patchwork, tropikalne nadruki, wszystkie rodzaje tkania, paski i, oczywiście, siatka. Projektanci fantasy grali na poważnie. Musisz tylko wybrać sukienkę pasującą do kostiumu kąpielowego lub taką, która idealnie pasuje do figury. Nawiasem mówiąc, zalecamy noszenie siatki z bikini lub monokini typu sportowego, będzie wyglądać bardzo stylowo.

Kimono

Okłady kimono to kolejna alternatywa dla pareo. Wybierz kimono z cienkich półprzezroczystych tkanin lub lnu, aby nawet plaża wyglądała nieco artystycznie. Ponadto całe zestawy wyglądają bardzo ciekawie z kostiumem kąpielowym: kimona i na przykład kulisy. Aby dodać skórki, zostaw płaszcz niepowiązany i załóż modny kapelusz lub daszek na głowę.

Romper

Romper to skrócony kombinezon plażowy. Nie bój się jego mini długości! Po prostu uzupełnij wygląd za pomocą sandałów na koturnie i plecionej torby.

Koszula męska

Koszula męska zamiast peleryny plażowej to trend, który gwiazdy piękności wyznaczają każdego lata. Nosimy zarówno na biodrach, jak i wiązane pod klatką piersiową. A ogromne uzupełnienie okularów przeciwsłonecznych będzie doskonałym dodatkiem do obrazu.

Przedłużona kamizelka

Kolejnym trendem w Hollywood są wydłużone latające kamizelki. Główny warunek: kamizelka musi być dopasowana w przeciwieństwie do trykotu. Ale długość nie ma znaczenia. Nawet jeśli twój wzrost nie pozwala na noszenie rzeczy na podłodze, nie wstydź się. W kamizelce plażowej wszystko jest dozwolone.