Piękno obrazu tygodnia: Diane Kruger

otwiera nową sekcję dla swoich czytelników. Teraz co tydzień będziemy prezentować najlepsze zdjęcia gwiazd, które wpadły w obiektyw paparazzi na spacerze, czerwonym dywanie, imprezie, a także powiemy, jak powtórzyć te arcydzieła piękna.

Pierwszą w naszym polu widzenia była Diana Krueger. Aktorka wybrała wizerunek wyrafinowanej hollywoodzkiej divy z lat 40. na imprezę Vanity Fair Osсar. Jej fatalna czerwona sukienka doskonale uzupełniła makijaż „zadymionych oczu”, uszyty zgodnie z trendami mody tego sezonu, w ciepłych odcieniach złotego brązu. Skromny, ascetyczny ogon stał się doskonałym obrzeżem dla całego obrazu jako całości.

Dymiące oczy w brązowo-złotych odcieniach są dość miękkie i opalają się, a także tych, którzy nie zostali jeszcze dotknięci promieniami ciepłego słońca. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnego makijażu wędzonego, jest uniwersalny - odpowiedni zarówno na imprezy, jak i do biura.

1. Zastosuj ton

 1. Dymny makijaż może podkreślić wszystkie problemy skórne, więc nie możesz obejść się bez podkładu. Jest dobra w odprężaniu twarzy, wyrównuje ją i nawilża, ułatwiając nakładanie podkładu i pudru. Dlatego przygotowując twarz do nakładania makijażu, przede wszystkim użyj podkładu.

 2. Następnie przeciągnij korektor od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego, aby podświetlić obszar pod oczami, wypracuj trójkąt nosowo-wargowy - jest to konieczne, aby wyregulować owal i rysy twarzy, a także maskę, na przykład worki lub siniaki pod oczami.

 3. Nakładaj podkład lekkimi ruchami, unikając wyróżnionych obszarów. W zadymionych oczach ważne jest podkreślenie naturalnej cery. Dlatego wybierając odcień pudru i podkładu, preferuj odpowiednią skórę. Aby sprawdzić, jak naturalnie wygląda baza tonalna, nałóż ją na wgłębienie nad obojczykiem.

 4. Jeśli masz pryszcze, nałóż zielony korektor na fundamencie na obszary zapalne ruchem stukającym. A potem - warstwa proszku, unikając wyróżnionych obszarów.

 1. Tonalny mus do twarzy Dream Nude Mousse Maybelline ,
 2. Czysty proszek okrywowy ,
 3. Lumene Beauty Base Wygładzająca baza pod makijaż

2. Opracowujemy obszar brwi

Najlepiej, aby brwi były szerokie lub średniej grubości, ale nie cienkie, jak nitki. Najpierw nałóż wosk lub żel na brwi, aby je ukształtować. Wybierz odcienie lub ołówek o ton ciemniejszy niż naturalny pigment brwi. Najlepiej mieszać kilka kolorów cieni.

Nie możesz również używać żelu, ale używaj płynnych cieni, jednocześnie nadają one kształt i cień brwiom. To prawda, że ​​warto pamiętać, że kremowe kosmetyki dają bardziej nasycony kolor niż suchy. Dlatego jeśli zdecydujesz się użyć płynnego cienia do powiek, upewnij się, że pasują kolorem do pigmentu twoich brwi.

 1. Sklep z cieniami do brwi,
 2. Kredka do brwi i rzęs Rouge Bunny Rouge
 3. Esencja żelu do brwi.

3. Zastosuj cień

 1. Nałóż główny jasnobrązowy odcień na całą ruchomą powiekę i część stałej powieki, nieznacznie wychodząc poza fałd.

 2. W tym samym odcieniu narysuj wzdłuż linii wzrostu dolnych rzęs. Tak więc uformujemy kontur oka.

 3. Od środka ruchomej powieki do zewnętrznego kącika oka nałóż odcienie brązowego odcienia, nie pozostawiając konturu oka.

 4. Dzięki ciemnobrązowemu odcieniu rozróżniamy 1/3 ruchomej powieki i mieszamy cienie w kierunku świątyni, nadając kącikowi kształt kociego oka, jak u Diany.

 5. Zastosuj ciemnobrązowe cienie wzdłuż linii wzrostu górnych rzęs.

 6. Następnie zmieszaj granice między jasnymi i ciemnymi odcieniami, aby uzyskać płynne przejścia. Aby zacienić granice, użyj perłowych lub jasnych złotych odcieni.

 7. Aby uzyskać bardziej otwarty wygląd, nałóż jasne złote lub perłowe cienie na wewnętrzny kącik oka i pod brwią.

Shadows Ombres Matelassées Chanel

 1. Ołówek Quickliner do Eyes Intense Clinique ,
 2. Tusz do rzęs Max Factor Efekt sztucznych rzęs .

5. Rumieniec

Możesz dodać opaleniznę do makijażu wykonanego w ciepłych odcieniach - oczywiście jeśli tego chcesz. Weź rumieniec lub brązujący proszek, nałóż go na kości policzkowe, na czoło wzdłuż linii włosów, z tyłu nosa i pod brodą. Dokładnie wymieszaj wszystko, aby nie wyglądało zbyt jasno i pretensjonalnie.

 1. Terakotowy lekki Guerlain Garbnikujący proszek,
 2. Róż z efektem brązowania Multicolor GOSH .

6. Pomadka do ust

Wybierz szminkę lub połysk do makijażu warg, który pasuje do pigmentu do ust lub przezroczystego podkładu, balsamu .

 1. Błyszczyk Crystal Glitter Błyszczyk do ust Bobbi Brown ,
 2. Pomadka Rouge L'Etoile .