Mistrzowska klasa z gwiazdą: prezenterka telewizyjna Yana Laputina - makijaż twarzy nago

Prezenterka telewizyjna, młoda matka, właścicielka kliniki medycyny estetycznej „Beauty Time”, Yana Laputina znalazła czas w swoim napiętym harmonogramie, aby porozmawiać o swoich kreatywnych planach, projektach, udostępnić sekrety urody, spróbować roli modelki i pokazać modę w tym sezonie makijaż monochromatyczny.

Podczas festiwalu Golden Mask poznałem i stworzyłem materiał z aktorami Agrippiną Steklovą i Georgy Georgievich Taratorkin. Ciekawie było rozmawiać z ludźmi ze środowiska teatralnego, zobaczyć ich subtelną naturę, zobaczyć sztukę w ciele. Równolegle do projektu zacząłem prowadzić kolumnę o urodzie w magazynie OK. ”

Nie przestrzegamy zasad brudnych gier i nie próbujemy po prostu zarabiać na kliencie. Nasi lekarze nigdy nie zaoferują pacjentowi procedur, których nie potrzebuje. W biznesie najważniejsze jest dla mnie zachowanie własnej wartości. Dlatego nie oszukujemy naszych pacjentów i zapewniamy im jedynie zakres usług, które są naprawdę konieczne. ”

Makijaż

Makijaż monochromatyczny lub naga twarz to makijaż bez makijażu. Charakteryzuje się naturalnymi odcieniami zbliżonymi do własnego pigmentu skóry, bez jasnych kolorów i plam, dozwolone jest stosowanie połysku, technik aplikacji na mokro lub podkładów. Zakres odcieni jest wybierany w zależności od rodzaju koloru. Naga twarz to dobra letnia opcja makijażu, szczególnie jeśli ty, podobnie jak Yana, już się opaliłeś. Monochromatyczny może podkreślić wszystkie twoje zalety i ukryć wady.

Pracujemy nad odciążeniem twarzy

Ponieważ prezenter telewizyjny ma opaloną skórę, wzięliśmy proszek z lekkim brązowym efektem czerwonawo-beżowego odcienia. Nałóż proszek od środka na obrzeże, nie wpływając na okolice oczu i trójkąt nosowo-wargowy. Podświetlamy te obszary za pomocą korektora (powinien być nieco jaśniejszy niż proszek).

Zastosuj cienie

Beżowoszare cienie są nakładane na całą powiekę. Na granicy ruchomych i nieruchomych powiek nałóż odcienie ziemistego koloru i ostrożnie zmiksuj. Umieszczamy jasne podświetlenie w wewnętrznym kąciku oka, co pomoże zwiększyć objętość.

Porady wizażystki: jeśli masz zmęczone oczy, widoczne są zaczerwienienia, zastosuj główny cień cieni na dolnej powiece wzdłuż linii wzrostu rzęs, pomoże to usunąć zaczerwienienie i wizualnie wyrównać ten obszar.

Sparkle Eye Shadow z kolekcji Brightening Nudes Bobbi Brown.

Przyklej rzęsy, nałóż róż i błyszczyk

Przyklej rzęsy i opracuj kontur

W tym sezonie wybiegi dyktują w nagim makijażu, aby skupić się na rzęsach, powinny być długie i wyraziste. Najłatwiejszym sposobem na to jest przyklejenie wiązek, co robimy na całym obwodzie górnej powieki.

Następnie, aby wygładzić kontur, nałóż ołówek o szaro-dymnym odcieniu wzdłuż linii wzrostu górnych rzęs.

Ostrożnie zmiksuj linię.

Gęsty tusz do rzęs na górnych rzęsach.

Porady wizażystki : w makijażu monochromatycznym nie można wyjść poza kontury, ale jeśli masz trochę opadające powieki, możesz nadać oku migdałowy kształt. W makijażu nagim dolna powieka nie zawodzi, a rzęsy na niej nie są poplamione. Ale jeśli nadal chcesz dodać trochę koloru, weź beżowy odcień i narysuj wzdłuż linii wzrostu dolnych rzęs.

Zastosuj róż

Róż do policzków nakłada się na kości policzkowe i ostrożnie miesza. Następnie, aby nadać objętość, nakładamy niewielką lekką masę perłową (może to być proszek lub cień) na grzbiet nosa i środek czoła.

Porady wizażysty: rumieńce wybiera się według rodzaju koloru i najlepiej mieszać kilka kontrastowych odcieni. Na przykład dla zimnych blondynek jest to kolor różowo-beżowy, dla opalonych brunetek jest to miód (koral + śliwka).

Nałóż błyszczyk

W makijażu nude najlepszy jest połysk. Ponieważ nasz makijaż jest wykonywany w neutralnych kolorach, matowe usta będą wyglądać zbyt płasko. Najpierw nałóż korektor na usta, abyśmy mogli bawić się głośnością, a na górze - błyszczyk do ust.

Wskazówka dotycząca makijażu : makijaż nude może zawierać balsam do ust lub czysty połysk. Jeśli chcesz dodać kolor, odcień należy wybrać nieco ciemniejszy niż pigment do ust.

Aby ukończyć makijaż, możesz nałożyć kolejną warstwę proszku na twarz.

Katerina POPOVA