Stylowy i wygodny: najlepsze opcje dla sandałów na niskim obcasie

Blok pięty

Co może być wygodniejszego niż mały obcas? To on wyznacza wszystkie dzisiejsze trendy obuwnicze. Zalecamy zakup co najmniej dwóch lub trzech par różnych kolorów. Do biura trafią neutralne odcienie, na spacery - fuksja lub jasnoniebieski.

Kwiatowy wzór

Kwiaty dostały się do butów. I nie mówimy o biżuterii, ale o druku. Idealną podstawą dla jasnych motywów kwiatowych jest czerń lub dżins. Nawiasem mówiąc, są to takie sandały, które są uniwersalne i będą pasować do każdego wyglądu.

Espadryle

Podeszwa z wikliny jest również hitem sezonu. Te sandały są bardzo podobne do espadryli, ale na platformie lub pięcie. Wysokość pięty „pochłania” stabilna platforma. Materiał wierzchni może być dowolny, ale kontrastowy zamsz najlepiej połączyć z wikliną.

Mała platforma

Nawiasem mówiąc, o platformie. Płaski kurs w tym sezonie stał się wyższy, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby przejść do modeli na wysokiej platformie, co najmniej 4-5 cm. Uwierz mi, są bardzo wygodne! Te sandały świetnie nadają się do chodzenia, a nawet biegania. Dodadzą wizualnie miniaturowe centymetry wzrostu do miniaturowych dziewcząt i sprawią, że obraz będzie bardziej zrelaksowany.

Stringi

Wszyscy pamiętamy modę na sandały gladiatora, prawda? Tego lata projektanci proponują nam wypróbowanie wszystkich odmian! Cienkie paski, szerokie klamry, krawaty, wstążki - Twoje sandały mogą być dowolne! Wybierz te modele ostrożnie, aby krawaty nie pocierały skóry nóg: określ wysokość stopy i preferuj tylko naturalne materiały.

Shutterstock, archiwa serwisu prasowego