Modny kolor paznokci

Modne kolory lakierów przypominają menu deserowe. Tutaj znajdziesz odcienie lodów waniliowych i pistacjowych, krem ​​czekoladowy, soczysta pomarańcza, kwaśna cytryna, jaskrawoczerwone truskawki i dżem jagodowy, liście mięty.

Z drugiej strony sezon dyktuje modę dla fantastycznych odcieni w manicure. Są to lakiery kameleonowe, które zmieniają kolory w zależności od temperatury, oraz tekstury, które pod wpływem magnesu tworzą niezwykły nadruk na paznokciach, odcienie metaliczne i złote oraz błyszczące lakiery z efektem przebijania.

Jednak wybierając idealny modny manicure samodzielnie, warto go wypróbować.

Beżowy lakier: prawdziwy klasyk

Ulubionym w palecie modnych kolorów lakieru jest beż. Dla niektórych ten cień może wydawać się nudny i nieokreślony. Ale nie trzeba go wcześniej odpisywać. W rzeczywistości naturalny beż to prawdziwy asystent urody, który wizualnie wydłuża palce i łączy się z każdym stylem ubioru. Taki manicure jest odpowiedni zarówno w biurze, jak i na imprezie modowej.

Nic dziwnego, że w sezonie wiosenno-letnim projektanci podnieśli pastelowe odcienie do rangi królów wybiegów. Kolory a la „naturel” nie ograniczają się tylko do jednego cielistego odcienia, paleta rozciąga się od jasnoróżowego do mocnego kakao i kawy z mlekiem. Możesz wybrać kolor lakieru, który będzie pasował do koloru skóry, lub skupić się na bardziej intensywnych odcieniach.

Jasne kolory: pomarańczowy, czerwony, fuksja, zielony

Prawdziwe klasyki nigdy nie wychodzą z mody, czerwony lakier nie jest wyjątkiem. W sezonie ponownie zajmuje czołową pozycję w hitowej paradzie modnych odcieni lakieru do paznokci. W tym sezonie fani czerwieni mogą szukać inspiracji w nowych modnych pomarańczach, jasnych szkarłatnych i koralowych odcieniach lakieru.

W sezonie czerwono-pomarańczowe i jaskrawozielone wyróżniają się wśród modnych kolorów lakieru. Jeśli zdecydujesz się na jasne kolory w manicure, rozważ jeden niuans - odcień lakieru do paznokci powinien być łączony z dowolnym elementem odzieży (na przykład butami lub torbą).

Manicure w kolorze fuksji pasuje zarówno do neutralnych, jak i kontrastowych odcieni odzieży. Jeśli jesteś dość konserwatywny, wybierz mniej nasycone odcienie lakierów w kolorze fuksji. Jeśli chcesz, aby Twoje piękno wyglądało bardziej żywe, użyj bogatej szminki, która pasuje do odcienia manicure.

Lakier kameleonowy

Lakier, który zmienia kolor w zależności od temperatury zewnętrznej, temperatury wody i ciała, a nawet w zależności od oświetlenia, jest trendem w tym sezonie. Różowy zmienia się w czerwony, zielony w żółty ... Czy to nie jest prezent dla zmiennej i wesołej natury?

Czarny: klasyk gatunku ciemnego

Ulubiony kolor jest gotowy, punki i rockowcy nie wychodzą z mody już od roku. Klasyczna czerń w tym sezonie zamieniła się w zimniejszy granat. Kolor nocnego nieba z kolei zmienił teksturę z błyszczącej na matową. Czarny matowy lakier zaleca się stosować zarówno do klasycznych białych garniturów, jak i ciemnych sukienek wieczorowych.

Błyszczące, neonowe i magnetyczne lakiery

Błyszczy

Na pokazach Lagerfelda , Donny Karan, mogliśmy zobaczyć błyszczące plakietki na paznokciach modeli. Patrzyli na paznokcie, jak wdzięczny kolczyk. Ten trend w manicure powinien być przez nas zauważony.

W takim manicure stosuje się brokaty lub luźne iskierki. Na paznokciach można je mocować indywidualnie lub w celu uzyskania określonego wzoru . Nawiasem mówiąc, ostatni odbiór był najbardziej popularny na pokazach.

Neon

Jasne kolory są w najlepszych odcieniach modnego manicure. Kwasowe i neonowe odcienie to pozdrowienia z dyskoteki retro z lat 70. Ale w tym sezonie kolor neonu ma gęstszą fakturę i wygląda bardziej solidnie niż nostalgiczne odcienie kwasu.

Lakiery magnetyczne

Prawie cała Europa zakochała się w efektach zdobienia paznokci, które można zrobić tylko przytrzymując magnes na paznokciach. Ten niezwykły trend utrwalił się w sezonie i na wybiegach.