Jak przyklejać sztuczne rzęsy i pęczki

Nie jest tajemnicą, że wizażyści często używają sztucznych rzęs lub wiązek rzęs w reklamach tuszów do rzęs. Dodają one wyrazu bardzo wyrazistości, o której mówi lektor, przypisując wszystkie laury, oczywiście, tusze.

Rzeczywiście sztuczne rzęsy to wspaniały wynalazek. Jeśli chcesz dodać uroku, dramatu, ospałości do makijażu oczu , będą one bardzo mile widziane. Wydaje się, że przyklejanie rzęs jest dość proste, ale w rzeczywistości możesz napotkać wiele niuansów, które zamieniają tę procedurę w długi i bolesny proces.

powie wam, jak wykonać tę świętą czynność bez uciekania się do pomocy specjalistów, a jednocześnie pozostawić oczy zdrowe i zdrowe.

Klej do rzęs

Jak usunąć sztuczne rzęsy

  • W żadnym wypadku nie można ich wyciągnąć, wraz z fakturami, które można wyciągnąć, zniszczyć ich strukturę. Zwilż bawełniane płatki ciepłą wodą i załóż powieki na 2-3 minuty.
  • Następnie nałóż środek do usuwania makijażu na wacik (lepiej, jeśli jest to balsam z olejkami w kompozycji, najlepiej zmiękczy klej). Przeciągnij różdżkę wzdłuż głównej linii, w której rzęsy są przyklejone. Gdy klej stanie się miękki, chwyć rzęsy za końcówkę na zewnętrznej krawędzi i pociągnij. Powoli i ostrożnie poluzuj taśmę do rzęs.
  • Ponownie przetrzyj powiekę zmywaczem i nałóż kojący krem ​​pod oczy.

Przechowywanie i pielęgnacja sztucznych rzęs

  • Sztuczne rzęsy nie są jednorazowe. Dlatego po ich zdjęciu rzęsy wymagają odpowiedniej pielęgnacji.
  • Usuń z nich klej i tusz do rzęs za pomocą wacika i zmywacza do makijażu, a następnie przetrzyj rzęsy wacikiem zwilżonym ciepłą wodą.
  • Jeśli klej jest zbyt lepki, możesz go usunąć szczoteczką do zębów i wodą z mydłem lub w tym celu użyć pincety.
  • Po wysuszeniu rzęs włóż je z powrotem do pojemnika.

Zestawy wiązek rzęs