Smoky eyes z Poliną Gagarina: klasa mistrzowska

Udało ci się już ocenić pracę artystów makijażu na wystawach, które przedstawiły nam trendy makijażu wiosenno-letniego. Postanowiliśmy pokazać Ci, jak wprowadzić ich pomysły w życie, aby makijaż podkreślał twoje mocne strony i ukrywał wady. Po zapoznaniu się z radami artystów makijażu zaprosiliśmy nasze gwiazdy do wypróbowania modnych trendów makijażu. Pierwszy model zgodził się zostać piosenkarką Poliną Gagariną.

Wszyscy są przyzwyczajeni do oglądania Poliny na obrazie karmelowo-powietrznym, ale ostatnio w nowym wideo „The Performance Is Over”, wizażyści zamienili piosenkarkę w fatalną uwodzicielkę. Zainspirowani materiałem wideo, postanowiliśmy zademonstrować „agresywne” zadymione oczy Pauline.

Według piosenkarki ona sama robi codzienny makijaż, ale tym razem zgodziła się oddać w ręce Eleny Nikołajewej, wizażystki w Cloud Studio.

Makijaż

Wiele osób błędnie uważa, że ​​do makijażu zadymionych oczu można stosować tylko dymne odcienie. W rzeczywistości nikt Cię nie ogranicza spektrum kolorów. Twoim zadaniem jest wybranie czterech odcieni do smaku w jednej gamie, ale o różnej intensywności: ton główny (szary, brązowy, zielony, niebieski, fioletowy), ciemniejszy matowy ton (czarny, ciemny brąz, ciemny fiolet), ton cieniujący (jasnozielony, jasnoszary) i czwarty obowiązkowy - biały lub perłowy.

Zasugerowaliśmy, że Pauline sama wybiera kolorystykę makijażu, a piosenkarka zdecydowała się na klasyczne odcienie szarości.

Zastosuj ton

Makijaż zadymionych oczu przyciąga całą uwagę do twarzy, dlatego musisz dokładnie wypracować jej ulgę, szczególnie jeśli masz problemy ze skórą. Podświetl obszar korektora pod oczami (przytrzymaj korektor od wewnętrznego kącika do zewnętrznego), a następnie nałóż podkład, przymocuj warstwą proszku, unikając podświetlonych obszarów.

Rozwijamy brwi

W makijażu zadymionych oczu główny nacisk kładziony jest na oczy, więc utrzymuj modne szerokie brwi w tym sezonie. Nałóż wosk na brwi, aby je ukształtować, a następnie cieniuj, tak jak zrobiliśmy to Pauline. Możesz użyć ołówka zamiast cieni lub najpierw farbować brwi ołówkiem, odcień, a następnie nałożyć cienie.

Zastosuj cienie

Weź cienie ciemnego matowego odcienia i nałóż wzdłuż linii wzrostu rzęs na górnej powiece.

Lekko zmiksuj.

Następnie nałóż cień na 1/4 dolnej powieki. Więc tworzysz kontur oka.

Zastosuj podstawowy szary odcień do całej ruchomej powieki i części nieruchomej powieki i nałóż 1/2 cienia na dolną powiekę.

Od środka ruchomej powieki do zewnętrznego kącika oka nałóż odcienie ciemnoszarego odcienia, nie pozostawiając konturu oka.

Teraz Twoim zadaniem jest osiągnięcie płynnego przejścia między ciemnymi i jasnymi odcieniami cieni. Aby to zrobić, połącz granice z perłą lub białymi cieniami. Ta technika sprawi, że przejścia będą bardziej miękkie.

Aby uzyskać bardziej otwarty wygląd, nałóż cienie perłowe pod brwi i na wewnętrzny kącik oka. Następnie nałóż tusz do rzęs na dwie warstwy. Jeśli chcesz, możesz, podobnie jak my, przykleić rzęsy do objętości. Narysuj tusz do rzęs na linii wzrostu górnych i dolnych rzęs.

Ostatni akcent: róż i błyszczyk

Podkreśl obszar kości policzkowych miękkim rumieńcem koralowym i połącz je ze skroniami. Uzupełnij usta szminką lub połyskiem. Woleliśmy błyszczyk o jasnoróżowym odcieniu.