Modne fryzury z grzywką (16 zdjęć)

Za pomocą grzywki możesz zamaskować pewne wady, nadać fryzurze kompletności, wyrafinowania i smaku. Nowy sezon przyniósł nam szeroki wybór różnorodnych grzywek. Rozważ najmodniejsze jak dotąd opcje.

Asymetryczne grzywki

Po wykonaniu fryzury z asymetrycznym hukiem staniesz się prawdziwą ikoną stylu. I nie jest to zaskakujące, ponieważ taka decyzja w fryzurze wygląda bardzo korzystnie: dodaje tajemnicy i tajemniczości Twojemu obrazowi, sprawia, że ​​Twój wygląd jest ospały i czarujący. Ponadto, jeśli masz piękne brwi i nie chcesz całkowicie pokryć ich grzywką - asymetria wydaje się być stworzona specjalnie dla Ciebie.

Taki huk jest odpowiedni nie tylko dla właścicieli krótkiej fryzury. Będzie świetnie wyglądać na długowłosych pięknościach. Zaletą asymetrycznych grzywek jest to, że pasuje prawie wszystkim, ale przede wszystkim - tym, którzy mają owalną, lekko podłużną twarz. Taki huk harmonizuje rysy twarzy.

Układanie asymetrycznych grzywek może być zupełnie inne.

Na przykład możesz dźgnąć włosy spinkami . Paris Hilton i Beyoncé prostują grzywkę żelazkiem i kładą je na boku. Cameron Diaz i Sarah Jessica Parker uwielbiają przeczesywać takie uderzenia. Wygląda bardzo stylowo.

Gęste grzywki, jak Kleopatra

Jako alternatywa dla asymetrycznych grzywek styliści oferują grube grzywki. Od dawna uważane są za klasykę, ale od wielu lat nie wychodzą z mody. Gęste grzywki mogą być kilku rodzajów: zaokrąglone, proste, długie, krótkie. Który wybrać należy do ciebie. Nie bój się dołączyć fantazji. Jeśli masz na przykład klasyczny kwadrat lub garsona, odpowiedni jest dla Ciebie prosty, gruby huk, a ci, którzy kochają ekstrawagancję, mogą przeciąć huk w postaci krótkiego biegu schodów, oburzającej asymetrii lub tworzyć nierówne pasma.

Gęste grzywki będą wyglądać świetnie, jeśli masz długie włosy. Ona doda seksualności twojemu wyglądowi. Grube, nietkane grzywki są idealne dla dziewcząt o okrągłej twarzy. To prawda, że ​​wymaga starannej pielęgnacji - musi być ułożony woskiem lub żelem i prasowaniem, aby grzywka była gładka i schludna.

Bang arc

Lista modnych fryzur z grzywką w tym roku została uzupełniona łukiem huku. Jest odpowiedni dla dziewcząt, które chcą podkreślić swoje piękne i wyraziste brwi, ponieważ łuk huku jest wycięty powyżej tej strefy. Miłośnikami takich grzywek są Penelope Cruz, Monica Bellucci.

Grzywka z polarem

Grzywka z polarem - to z pewnością hit nowego sezonu. Taka fryzura wygląda raczej odważnie, dzięki niej zawsze będziesz w centrum wydarzeń. Ta grzywka przypomina stylowy herb w duchu lat 50. I sprawią, że będziesz naprawdę modny w tym sezonie

Torn bangs

Wybierając podarte i asymetryczne grzywki, możesz dodać stylowe zaniedbanie do swojego obrazu, a także wizualnie nadać fryzurze lekkości. Taka fryzura będzie świetnie wyglądać na dziewczynie o gładkich i lekko potarganych włosach. Podarte grzywki są elementem fryzury Christiny Aguilera i piosenkarki Rihanny. Ta opcja da Twojemu obrazowi pewien flirt.

Jeśli masz prostokątny kształt twarzy, wybierz fryzury typu kaskadowego lub asymetrycznego z krótkimi frezowanymi grzywkami do połowy czoła, jak aktorka Rooney Mara. Jeśli lubisz ekstremalne fryzury, zwróć uwagę na styl punkowy, a także skośne zgrane grzywki, jak piosenkarka Ashley Simpson.

Jeśli masz długie włosy - to świetnie, w połączeniu z hukiem, nadadzą Ci elegancji, elegancji i zmysłowości. Jeśli masz kaskadę fryzury lub drabinę, wybierz huk z nierównymi końcówkami.

Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że głównym piskiem obecnej mody jest lekkie stylowe zaniedbanie. A główną tajemnicą jest to, że aby twoje włosy wyglądały pięknie przy każdej fryzurze i przy każdej grzywce, muszą być zdrowe i promienne. Następnie z każdą fryzurą będziesz wyglądać jak prawdziwa królowa.