Od modeli vintage po modne motocykle: spodenki przydadzą się na wakacjach

Dziś śmiało nosimy nasze rowery do biura i bez żalu przycinamy stare dżinsy. Spodenki są jednoznacznym topem lata, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się spędzić je w gorących krajach. Mówimy, jak pochwalić się pięknem nóg i nienagannym stylem!

Odcięte spodenki

Moda coraz bardziej przesuwa się w stronę świadomej konsumpcji, a trendy ostatnich sezonów są tego dowodem. Teraz możesz bezpiecznie ożywić stare dżinsy, przecinając je tuż nad kolanami. I to jest 100% hit tego trendu.

Odcięte spodenki (przetłumaczone z angielskiego - „cut”) można rozpoznać po ich wysokim kroju, przetarciach i surowych spodniach. Zawsze siedzą swobodnie, jakbyś pożyczył je od swojego chłopaka. Aby stworzyć swobodny, swobodny wygląd, połącz wycięcia z figowymi topami i oversize'owymi koszulkami, mieszaj z różnymi butami i akcesoriami. Te szorty idealnie komponują się zarówno z masywnymi trampkami, jak i sandałkami na szpilkach.

Rowery

Te elastyczne spodenki do ciała stworzyły sensację w tym sezonie. Dzięki trendowi w kierunku zdrowego stylu życia i całkowitemu entuzjazmowi do treningu szczegóły stylu sportowego coraz częściej wykraczają poza sale fitness. Rowery poszły tą samą drogą, stając się ulubieńcami wielu blogerów i gwiazd. Teraz możesz nosić szorty sportowe z dowolnym czymkolwiek i wszędzie - zarówno na randkę, jak i na spotkanie biznesowe, a nawet w biurze. Najważniejsze jest, aby wybrać górę o odpowiedniej długości. Męskie blezery, klasyczne koszule i oversize'owe koszulki - tylko do połowy uda!

Bermudy

Szorty bermudzkie - wynalazek armii brytyjskiej, który stał się częścią oficjalnego munduru w XIX wieku. Przebywanie w tropikalnym klimacie Bermudów w zwykłej formie było dosłownie tak samo bolesne dla pracowników. Dlatego specjalnie dla nich wymyślili skróconą wersję spodni wojskowych. Dziś Bermudy to pełnoprawna część garderoby damskiej, która wykazuje nienaganną zgodność z różnymi szczegółami: od surowych klasycznych bluzek po drukowane bluzki. Ten model szortów wygląda równie dobrze z trampkami, butami na obcasach, a nawet z modnymi Kozakami.

Spodenki Safari

Interpretacja safari w tym sezonie jest najlepszym wyborem na spacer po betonowej dżungli. Yves Saint Laurent spopularyzował trend mody w ostatnim stuleciu, zainspirowany mundurem wojskowym do stworzenia swojej słynnej afrykańskiej kolekcji. Tego lata co najmniej jeden szczegół safari na obrazie na pewno nie będzie zbyteczny. Naszym wyborem są luźne szorty z tekstylnymi paskami, duże naszywane kieszenie i typowa kolorystyka: od khaki po ciepłe odcienie piasku. Idealne połączenie to lekka koszulka, masywne sznurowane buty i panamski kapelusz.

Tego lata inwestowanie w modne szorty jest jednym z najbardziej dochodowych. A który model byś wybrał?